Ile nas jest? Przedstawmy się!

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

Awatar użytkownika
dorex
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2009 01:00

Post autor: dorex »

No właśnie Aneczko...każde przejście dziecka z rodziny do rodziny jest traumą. Widzę to każdego dnia u Pati...
Myślę, że ja jestem gotowa by oddać Tomusia,przecież nie pójdzie do patologii,tylko do normalnej rodziny, wyczekującej dzieciaczka, mającego serce przepełnione miłością... spragnione by ją dać właśnie Tomusiowi...tak myślę.
Ja jestem gotowa, ale Tomuś chyba nie jest ....

Czy mamy warunki na to by adoptować? Nie wiem...odkąd jest Pati, nie dostaliśmy na jej utrzymanie ani grosza, drugi miesiąc znów musimy się zapożyczać :(
Awatar użytkownika
ilcia811
Posty: 1376
Rejestracja: 25 sty 2008 01:00

Post autor: ilcia811 »

Nie dostaliscie kasy ? a czemu nie macie jeszcze sadownego wyroku czy jak ale wyrównają,kiedy?
Ja od 28 kwietnias miałam Dominika a już 10 maja dostałam całośc za maj i za te kilka dni kwietnia
Czy Tomuś sobie poradzi ?myslę że z czasem tak pokocha nowych rodziców jesli do tego dojdzie tak jak i oni pewnie jego
Jest jeszcze mały i jeśli szybko by znalazł sie w nowej sytuacji to przywykł by do tego z czasem obdarzony miłością


Jeśli się zabardzo rozpisałysmy to proszę moderatora o przeniesienie nas gdzie indziej
ale niech te nasze pogaduszki trwają potrzea tego na tym forum RZ :P
Awatar użytkownika
dorex
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2009 01:00

Post autor: dorex »

Nie dostaliśmy pieniędzy, bo sprawa jeszcze się nie zakończyła. Adwokat RB wymyśla coraz to głupsze wnioski, przedłuża niepotrzebnie...
Mamy pozwolenie z sądu by miejsce pobytu Małej było w naszej rodzinie,na czas trwania postępowania.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bez decyzji sądu nie należy się Małej opieka zdrowotna. Po prostu nie mogę jej wpisać w legitymację ubezpieczeniową i założyć jej karty zdrowia w ośrodku. A co jak Mała zacznie chorować? Tylko prywatne wizyty mnie ratują, a za nie trzeba płacić...
Mała ma chore oczka, konieczna jest rehabilitacja nóżek...Czekamy na zakończenie się sprawy i litość sądu, który przecież działa dla dobra dziecka :mur:

Dodane po: 2 minutach:

Lubię nasze pogaduszki :D

Dodane po: 34 minutach:

A cha.Napiszę jeszcze o moim 11letnim Kamilku. Wczoraj powiedział, że nie chce z nami być, bo za bardzo nim żądze: Myć mu się karzę i lekcje odrabiać.
Kiedyś poprosiłam go by wyszedł na podwórze się pobawić bo ładna pogoda. Wyszedł bez żadnego "ale". Poszedł do sąsiadki i naopowiadał, że wyrzuciłam go z domu...
Awatar użytkownika
wigiliusz7
Posty: 1817
Rejestracja: 29 lis 2008 01:00

Post autor: wigiliusz7 »

dorex witam Cię serdecznie :flowers: , oprócz problemów o których czytałam to też masz wesołe przygody :) , jeśli to tak można nazwać , ja tego Kamilka bym ...
Proponuję Wam założyć nowy wątek to sobie pogadamy :)... przenosiny?
http://edzi-swiat.blogspot.com/
Awatar użytkownika
ilcia811
Posty: 1376
Rejestracja: 25 sty 2008 01:00

Post autor: ilcia811 »

Wigiliusz to ty załóż nowy wątek co? :D
Moze jesteś sprytniejsza w tych sprawach moze na pogadamy ?
albo na rodzinie zastepczej ale typowo pogadamy ale nie wiem czy tak mozna?
Jak cos wymyślisz to daj znać :!:
Wklej linka gdzei albo podaj namiar

DOREX -wigiliuz to własnie jedna z tych"psiapsiułek"
o których wczesniej pisałam ,ze napewno z checiom by pogadały z innymi RZ

Dodane po: 8 minutach:

/phpbbforum/viewtopic.php?t=64281&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight



dziewczyny przenosimy się

Dodane po: 7 minutach:

Ja jednak nas przeniosę co? żeby nie zakłucać pracy wątku
proponuję pogadamy link powyrzej :D
POGADAMY-Rodzicielstwo zastepcze -nasze troski i radości
to chyba dobre miejsce na dzielenie się naszymi sprawami ,radzenie się mw trudnych sprach,wspieranie i chwalenie za nasze sukcesy :P

Wigiliusz ,Dorex ,Aneczka ,Wanielka ,Izabela k i wszystkie mamy juz zastepcze i te przyszłe zapraszamy
madziejka2
Posty: 59
Rejestracja: 16 paź 2008 00:00

Post autor: madziejka2 »

Kazali się wpisywać to się grzecznie wpisuję ;) Nie chce by Agulek mnie przegoniła. To więc do rzeczy.

Kwalifikacje na RZ otrzymaliśmy w marcu. Mamy synka biologicznego. A teraz czekamy na dzieciaczka w wieku do 6 lat. Jesteśmy ze świętokrzyskiego.

Pozdrawiam Was cieplutko.
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=866][img]http://zpo.ath.cx/b/866.png[/img][/url]
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Post autor: ktbs »

Agulek jestem na liście ale dane mocno zdeaktualizowane ;)

jeżeli chcesz uaktualnić:
Wiktor 2001
Wiktoria 1999
Wojtek 1995
Grzegorz 1993

i dwie pociechy biologiczne
Piotr 2003
Wiktoria 1997
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

dziewczynki zaktualizowałam liste... gdybym kogoś pominęła to proszę na prive:)
Awatar użytkownika
wigiliusz7
Posty: 1817
Rejestracja: 29 lis 2008 01:00

Post autor: wigiliusz7 »

KKKK-78 witamy serdecznie , zapraszamy na pogaduchy na forum ...POGADAJMY - RZ TROSKI I RADOŚCI i napisz mniej więcej z jakich okolic jesteś, i kiedy spodziewasz się dzieci...oj będzie wesoło hi hi hi...
http://edzi-swiat.blogspot.com/
Awatar użytkownika
wanielka
Posty: 3827
Rejestracja: 17 gru 2007 01:00

Post autor: wanielka »

KKKK_78, oto link do POGADUSZEK :)

/phpbbforum/viewtopic.php?t=64281&postdays=0&postorder=asc&&start=0

zapraszamy :)
w ciszy i cierpliwości jest wasza siła...
Awatar użytkownika
tess83
Posty: 430
Rejestracja: 04 cze 2009 00:00

Post autor: tess83 »

Witam serdecznie
Mam na imię Monika i razem z mężem postanowiliśmy zostać rodziną zastępczą. Złożyliśmy wszystkie papierki do ośrodka już wiosna, ale kurs rozpoczynamy w najbliższych tygodniach. Już się nie mogę doczekać kiedy pojawią się dzieciaczki :)
ktbs
Posty: 4738
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Post autor: ktbs »

tess witaj i zajrzyj na nasze pogaduszki
to skarbnica wiedzy przed tym ważnym dniem :)
kasia - ciocia na zastępstwo ;)
Awatar użytkownika
tess83
Posty: 430
Rejestracja: 04 cze 2009 00:00

Post autor: tess83 »

Dziękuję za zaproszenie, już troszkę podczytywałam :)
Awatar użytkownika
bryzia
Posty: 2662
Rejestracja: 15 wrz 2009 00:00

Post autor: bryzia »

witam serdecznie z tej strony PR z bram Bieszczad dwójka swoich 9 i 6lat i tymczasowe bączki Patryk 20 miesięcy oraz Madzia 19 miesięcy.pozdrawiam wszystkich mocno.
Awatar użytkownika
ilcia811
Posty: 1376
Rejestracja: 25 sty 2008 01:00

Post autor: ilcia811 »

Witam Agnieszko :wink: fajnie,że dołączyłaś do nas
Może w Bieszczadach nie masz za dużo jak to mówi wigiliusz
ludzi pozytywnie zakręconych na ponkcie dzieci Rz
to tu z pewnością znajdziesz wiele dobrych rad a i nam co nieco
doradzisz i podpowiesz :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”