Przywitanie się

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Rafal_Rafal
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2018 16:33

Przywitanie się

Post autor: Rafal_Rafal »

Cześć wszystkim,
Chciałbym przywitać się z wszystkimi osobami na forum:) Mam na imię Rafał, wspólnie z żoną zdecydowaliśmy się na adopcję. Być moż dla odmiany tym razem pisze facet ale czemu nie - my też mamy dylema i pytanie :)
Dzisiaj byliśmy w ośrodku ( woj. śląskie) i formlanie rozpoczęła się procedura. O dziecko staramy się już 10 lat, wtym dwie procedury IVF. Nasza decyzja jest przemyślana i wielokrotnke przedyskutowaliśmy to. Mimo to, mamy wiele obaw co do samej procedury (ok 1,5 do 2 lat), ale wierzymy głęboko...
aniaipiotr
Posty: 90
Rejestracja: 05 lip 2016 13:40

Re: Przywitanie się

Post autor: aniaipiotr »

Cześć Rafał
Fajnie ze tu trafiles mnie pomogli tu super ludzie ,wspierali, trzymali kciuki poprostu byli a nawet nawiazaly sie wieksze znajomosci :lol:
decyzja o adoppcji musi byc przemyslana i dojrzala przeciez chodzi o dziecko co nie malo przeszlo w swoim malym zyciu ,ale to napewno wiecie.
My jestesmy mega szczesliwi napewno tak samo bedzie u Was :bigok: :-D
05.2016r pierwsza wizyta w OAO 08.2016r rozpoczecie kursu :) mamy kwalifikacje :) nasz kochany promyczku wiemy
izabela.ch86
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2020 09:03

Przywitanie się

Post autor: izabela.ch86 »

Witajcie,
i ja się przywitam - starań 8 lat intensywnych. Aktualnie podjęliśmy decyzję o adopcji. Jesteśmy na etapie wyboru ośrodka między OA Katowice (ROPS) a Szansą w Bytomiu. Ktoś doradzi?
Pozdrawiamy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”