Adopcja na Kredytowej (poprzednio przy Szpitalnej) WARSZAWA

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

zaba, hania, dzieki :D
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

i cooo? cisza???
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Haniulek chyba nie mnie pytasz :?: :wink:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
madzialenka
Posty: 324
Rejestracja: 27 lis 2003 01:00

Post autor: madzialenka »

Niestety, cisza :cry: :cry: :cry:
Magda - od 2006 r. szczęśliwa mama Kamilka
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Kobiety, jak pragnę zdrowia, nie można umieścić tych wzdychań na pogadajmy?

otóż nie uważam, by treści zaznaczone na niebiesko wnosiły jakiekolwiek info formalne na wątku formalnym.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2006 18:50 przez kasiavirag, łącznie zmieniany 1 raz.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

kasiavirag pisze:Kobiety, jak pragnę zdrowia, nie można umieścić tych wzdychań na pogadajmy?
a czy rozmowa na temat telefonów z naszego oao i odpowiedzi w tym temacie nie należy do tematyki wątku o naszym oao?

Żaba ty się tak nie przyzwyczajaj do bycia mamą singla, bo tylko patrzeć jak od różowego dostaniecie cudownego oczopląsu :love:
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
madzialenka
Posty: 324
Rejestracja: 27 lis 2003 01:00

Post autor: madzialenka »

Haniulek pisze:
kasiavirag pisze:Kobiety, jak pragnę zdrowia, nie można umieścić tych wzdychań na pogadajmy?
a czy rozmowa na temat telefonów z naszego oao i odpowiedzi w tym temacie nie należy do tematyki wątku o naszym oao?
Haniulek - :clap1: :clap1: :clap1:
Magda - od 2006 r. szczęśliwa mama Kamilka
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 1326
Rejestracja: 20 lis 2002 01:00

Post autor: malwinka »

No to wracając do konkretów... ;)
Długi czas oczekiwania nie motywuje do pośpiechu, więc dopiero zabraliśmy się za zbieranie dokumentów. Mieliśmy zgłosić się z nimi po wakacjach, ale z wakacji wróciliśmy dopiero we wrześniu, potem mieliśmy dwutygodniowych gości w domu i tak jakoś zeszło. Mam już odpis z aktu małżeństwa, do psychologa (poleconego przez madzialenkę) idziemy w piątek, podanie powstaje w bólach... Byłam też u lekarza POZ (przy okazji w końcu jakiegoś wubrałam ;) ), który skrupulatnie wypisał mi skierowanie na RTG i obiecał w listopadzie WR (które to wymaganie dość go zdziwiło, ponieważ wynik oficjalnie ważny jest tydzień...). Mój małżonek musi przynieść jeszcze wymagane papiery z pracy, a ja - jako że nie mam pracy stałej - tylko skopiuję PIT-y. W listopadzie powinniśmy wszystko mieć gotowe i móc zaprosić którąś z pań do domu.

Takie mam spostrzeżenie - ani w przychodniach, ani w USC nie usłyszałam jak na razie ani jednego głupiego komentarza czy wścibskiego pytania; wiadomość, że to czy tamto potrzebne jest mi do adopcji wzbudzała wręcz zero zainteresowania ;-)

Poza tym w sobotę kupiłam wozek :)
[url=http://www.thebabycorner.com/countdowns/image.php?type=2&o=9&c=2&date=2008-01-30&babyname=]Michaś[/url] ||| [url=http://wa.lilypie.com/d40fp2.png]raczej siostra[/url]
madzialenka
Posty: 324
Rejestracja: 27 lis 2003 01:00

Post autor: madzialenka »

malwinka pisze:
Takie mam spostrzeżenie - ani w przychodniach, ani w USC nie usłyszałam jak na razie ani jednego głupiego komentarza czy wścibskiego pytania; wiadomość, że to czy tamto potrzebne jest mi do adopcji wzbudzała wręcz zero zainteresowania ;-)
Malwinka - wydaje mi się, że adopcja przestała już być tematem z "czarnej listy" :wink: . Dużo się o tym ostatnio mówi, pokazuje w filmach i serialach, ba, adoptowanie dziecka (najlepiej z Afryki lub Kambodży) stało się modne wśród gwiazd :twisted:
My, zbierając dokumenty czy robiąc zakupy dla przyszłej dzidzi, spotykaliśmy się właściwie z samą życzliwością. I to było miłe... :D
Magda - od 2006 r. szczęśliwa mama Kamilka
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

ach, ten wozek... :) rozmarzylam sie.
ja dzwonie jutro.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
PATRAS
Posty: 108
Rejestracja: 10 sie 2004 00:00

Post autor: PATRAS »

Jeśli nie pozwolisz nam wzdychać na tym wątku, to umrze on śmiercią naturalną, biorac pod uwagę częstotliwość i liczbę powierzanych obecnie dzieci. :(
Awatar użytkownika
deliza
Posty: 622
Rejestracja: 05 cze 2003 00:00

Post autor: deliza »

Oczekujący i doczekani może spotkanko?
/phpbbforum/viewtopic.php?t=20506&start=855
Elizka: http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=36685
Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

za jutro :bigok:
no w końcu musi coś drgnąć :roll:
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
Awatar użytkownika
aldi24
Posty: 299
Rejestracja: 01 gru 2002 01:00

Post autor: aldi24 »

za dzisiejsze telefony - niech dzwonią, dzwonią, dzwonią!!!!!!!
ja będę dzwonić we czwartek lub w piątek sama - nieliczę na cud no ale trzeba się przypomnieć 8)
madzialenka
Posty: 324
Rejestracja: 27 lis 2003 01:00

Post autor: madzialenka »

Dzisiaj to już chyba żadnych telefonów nie będzie :cry:
Chyba, że ktoś się nie ujawnia albo jest spoza naszej listy :roll:
Magda - od 2006 r. szczęśliwa mama Kamilka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”