Adopcja w JELENIEJ GÓRZE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Awatar użytkownika
milunie
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2006 00:00

Post autor: milunie »

Gabigrzesiu nie jestescie juz sami, my milunie dolaczamy sie do was :D
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

blee

Post autor: gabigrzes »

No nareszcie ktoś napisał z naszej grupy, nie jesteśmy już samotni. Teraz łatwiej będzie się czekać, bo razem :lol:
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

hej

Post autor: gabigrzes »

Jutro już czwarte spotkanie, nawet nie wiem kiedy to tak zleciało. Jesteśmy coraz bliżej naszego maleństwa:)
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

ble

Post autor: gabigrzes »

Już po czwartym spotkaniu, poruszane na nim tematy były zbyt oczywiste i prowadzone w sposób nudny, ale za to po spotkaniu byliśmy w cztery pary na kolacji i było CUDNIE. Tam się poznaliśmy bliżej i stwierdziłam, ze tworzymy całkiem fajną ekipę. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
milunie
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2006 00:00

Post autor: milunie »

Gabi bylo nas 5 par,czyzbys kogos pominela :? jestem bardzo ciekawa,czy przeszedl "pomysl "z prezentami dla dzieci na mikolajki,a moze ktos z poprzedniego kursu dolaczy sie do nas :D :!: :?:
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

Rzeczywiście było nas 5 par, pomyłka wyszła, bo nie policzyłam siebie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

I kto już pisał, a może nawet napisał swoją bajeczkę?Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Bociany

Post autor: gabigrzes »

U nas mnóstwo bocianów przyleciało do ośrodka, ale cudownie. Może dzięki temu kolejka pójdzie szybciej? HURA
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

Ale udało nam się zorganizować spotkanie!!!!!!Było super nie ma jak spotkanie poza ośrodkiem :)Oby więcej takich spotkań.
W ten wekend mamy ostatnie spotkania szkoleniowe w listopadzie, następne w sytczniu i to już ostatnie, ale zleciało:
Awatar użytkownika
BiM
Posty: 14
Rejestracja: 01 lis 2006 01:00

Post autor: BiM »

To mój pierwszy raz na Bocianie, ale jest mi raźniej, bo znam Gabigrzes i domyślam się kto to Milunie. Spotkanie "POZA" było super w porównaniu z ostatni szkoleniem. Pozdrawiam wszystkich Rodziców Szukających.

Dodane po: 1 minucie:

A jak się robi te rysuneczki pod nazwą ? Gabi zdrowiej ! :lol:

Dodane po: 10 minutach:

Właśnie znaleźliśmy rysuneczki! Kłapouszek jest SUPER ! co nie ? Do zobaczenia w piątek w Bolesławcu mam nadzieję, że będzie nas więcej niż ostatnio tzn. > 6 par. Pozdrawia para nr 3 :happy:
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

Cześć BiM, cieszę się , że dołączyliście do nas i to właśnie z Wami jesteśmy w grupie.A ogólnie to fajną grupę mamy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Rysuneczki rzeczywiście są super!!!!

Dodane po: 5 minutach:

BiM czy kłap[ołuszek nie jest czasem przyjacielem prosiaczka? Czy to ma coś znaczyć?Wierzysz w przeznaczenie?
Odnośnie spotkań na szkoleniu to mogły by być lepsze, ale za to poza są SUPER. I jak bez nich wytrzymać?
Awatar użytkownika
BiM
Posty: 14
Rejestracja: 01 lis 2006 01:00

Post autor: BiM »

A o tym nie pomyślałem, ale Kłapuch OCZYWIŚCIE jest przyjacielem Prosiaczka... ! W przeznaczeniuy chyba coś jest , ale wolę wierzyć ,że jest Coś jeszcze. Już się nie mogę doczekać piątku zwłaszcza,że w sobotę nie będę miał dyżuru więc dłużej pobalujemy. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

A ja czuje się lepiej HURA, i to dzięki Tobie :lol: :lol: :lol: Jak ja się odwdzięczę?
A pewnie że pobalujemy   :wink: :wink:

Dodane po: 4 minutach:

Dzisiaj gdy wracaliśmy ze spotkania pomyślelismy sobie, ze to tak szybko zleciało. Pamietamy jeszcze jak denerwowaliśmy się składając dokumenty, a potem, ze tak długo czeka się na szkolenie. A to już prawie za nami. Został nam tylko styczeń, a potem czekanie na telefon :happy:
Jedyne co mnie pociesza (w związku z kończącym się kursem), ze po skończeniu szkolenia wciąż może uda nam się utrzymywać kontakty.

Dodane po: 26 minutach:

oczywiście z ludźmi z grupy, bo tego właściwie nie dopisałam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
BiM
Posty: 14
Rejestracja: 01 lis 2006 01:00

Post autor: BiM »

Oby to dobre samopoczucie utrzymało się do końca leczenia zatok... :D My także liczymy na częste kontakty z grupą, a może Ktoś jeszcze się przyłączy z poprzednich lub kolejnych kursów. No i oby jak najszybciej zadzwonił TELEFON. :lol:
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

Chyba powinniśmy założyć nowy wontek na "adopcyjnych dylematach" aby móc porozmawiać onaszych przemysleniach wontpliwościach oczekiwaniach odnośnie adopcji CO WY NA TO ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”