Adopcja w JELENIEJ GÓRZE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Awatar użytkownika
ataszka
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2005 00:00

Post autor: ataszka »

Narcyzek, Gabi dzieki za gratulacje.
Życzę Wam obu, aby kurs zaczął się jak najszybciej. Swoją drogą ciekawa jestem jak długo czekacie, bo ja czekałam około pół roku.
Zastanawia mnie, dlaczego wszyscy tak boją się kwalifikacji :? . Większość osób na forum robi z tego wielki problem. Nie rozumiem tego. Mnie do głowy nie przyszło martwić się o to, czy dostaniemy kwalifikację. I to zarówno przy pierwszej adopcji, jak i przy drugiej. Wyszłam z założenia, że jesteśmy normalną rodziną bez jakiś skrzywień psychicznych, przeciętnie sytuowaną, więc niby czemu mielibyśmy się nie zakwalifikować?
Dlatego życzę Ci Gabi, żebyś "wrzuciła na luz" i nie przejmowała się tak bardzo tym wszystkim. Zresztą panie w OA są naprawdę przesympatyczne i nastawione do nas życzliwie.

Trzymam kciuki, żeby procedurka ruszyła i żebyście jak najszybciej cieszyły się z odnalezienia Waszych dzieci.

Pozdrawiam serdecznie
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=151][img]http://217.96.179.104/b/151.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

dledle

Post autor: gabigrzes »

Kochani maszyna ruszyła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaczynamy kurs, HURA!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
olga721
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2006 00:00

Re: dledle

Post autor: olga721 »

Witaj Gabi. No to doczekaliście się. A ponoć miało nie być kursu we wrześniu. My 5 października mamy uroczyste zakończenie i wszyscy dostaniemy certyfikaty ukończenia PRIDE. Trzymam kciuki i pozdrawiam. Kasia.
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Wizyta

Post autor: gabigrzes »

Witaj Kasiu pewnie wiesz jak bardzo się cieszę na rozpoczęcie kursu, bo sama to przeżywałaś. Gratuluję ukończenia kursu, czy to jest równe otrzymania kwalifikacji rodziców adopcyjnych?Odezwij się do mnie na gg, mam tyle pytań do Ciebie.Pozdrawiam

Dodane po: 23 godzinach 2 minutach:

przyjadą Panie do nas oglądać mieszkanko!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie wiem czy mam się denerwować, czy potraktować to jako odwiedziny znajomych?Czy mam przygotować coś do jedzonka? Kawka , herbatka, ciasteczko:)Poradźcie mi
Bea_7
Posty: 4196
Rejestracja: 18 sty 2005 01:00

Post autor: Bea_7 »

Gabigrzes, z takimi pytaniami zapraszam np. na Adopcyjne pogaduchy.

Pozdrowionka!
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

blee

Post autor: gabigrzes »

czy naprawdę na bocianku, kto zaczynałby z nami kurs już w ten piatek?tj.6.10.

Dodane po: 46 sekundach:

nie ma nikogo?zapomniałam to dopisać
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

hej

Post autor: gabigrzes »

Pierwsze spotkanie już się odbyło:)Było naprawdę sympatycznie, fajnie jest spotkać ludzi takich jak my:)Teraz czeka nas gorący okres. Spotkania co tydzień do grudnia:)Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tomekasia
Posty: 53
Rejestracja: 24 sie 2003 00:00

Post autor: tomekasia »

Witamy :)

My też jesteśmy z Jeleniej Góry, i mamy już za sobą Pride, długie oczekiwanie na TEN telefon, sprawę sądową.
Już jesteśmy rodzicami i mamy kochanego PIOTRUSIA :)

Kasiu, bardzo nam podobało się Wasze zakończenie gdyż mogliśmy sobie powspominac jak to było u nas 1.5 roku temu.

pozdrawiamy
Asia i Tomek

NASZ WĄTEK

>>> Piewsza wizyta w OAO 11-10-2004 <<<

>>> KWALIFIKACJE 12-05-2005 <<<

>>> TEN TELEFON 2.11.2005 godz.8.10 <<<

Nasz SYNEK u nas w domu 4.11.2005 godz.14.00

>>> TEN TELEFON 22.01.2


Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

Witaj Toekasia my dopiero zaczynamy, a Wam już niedługo minie rok jak trzymacie w swoich ramionach Piotrusia, gratuluje Wam. ja mam nadzieje, że w przyszłym roku w około maja też bede zajmować się z naszą niunią:) Ile Wasz synek miał jak go otrzymaliście?pozdrawiam

Dodane po: 2 minutach:

Kasiu co tam u Ciebie słychać? nic się nie odzywasz, daj znać co tam u Ciebie?
Awatar użytkownika
tomekasia
Posty: 53
Rejestracja: 24 sie 2003 00:00

Post autor: tomekasia »

Gabigrzes, trzymamy za Was kciuki i mocno wierzymy, że już niedługo mała istota wywróci Wasze życie do góry nogami (dosłownie ;))
Co się tyczy Piotrusia, to szczęscie jego dopadło jak miał 3 i pół miesiąca :)
Sam był dużym szczęściem, bo mierzył 74cm ;) i......dalej rośnie :))

Pozdrawiamy
Asia i Tomek

>>> Piewsza wizyta w OAO 11-10-2004 <<<

>>> KWALIFIKACJE 12-05-2005 <<<

>>> TEN TELEFON 2.11.2005 godz.8.10 <<<

Nasz SYNEK u nas w domu 4.11.2005 godz.14.00

>>> TEN TELEFON 22.01.2


Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

oj to cudo Wam się trafiło:)dziękujemy za kciku i liczymy że mocno będziecie je trzymać. Teraz tworzę listę zakupów, za które w końcu musimy się zabrać, aby nasze maleństwo miało u nas już przygotowane ciepłe gniazdko:)
Awatar użytkownika
olga721
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2006 00:00

Post autor: olga721 »

Witajcie Gabi, Asiu i Tomku.
Mam Gabi nadzieję, że macie fajną grupę na szkoleniu i że szybko minie czas szkolenia.
Cieszę się, że poznałam Asię, Tomka i ich syneczka. Teraz my czekamy na córeczkę. Jak słyszeliście na ostatnim spotkaniu, w najbliższym czasie będzie dwoje dzieci. Jak narazie nikt z naszej grupy jeszcze nie został rodzicem, więc pewnie czekają na okres zrzeczenia się matek przed sądem. Wszyscy jesteśmy ciekawi do kogo zadzwoni telefon. Maria jak zwykle jest bardzo tajemnicza.
Gabi, zmieniłam numer na GG. Raz nawet próbowałam odezwać się do Ciebie, ale zaraz Twoje słoneczko zrobiło się czerwone. Spróbuję Cię jescze złapać.
Pozdrawiam wszystkich z Jeleniej.
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

hej

Post autor: gabigrzes »

Witam Olga721, nareszcie się odezwałaś:) Grupa jest sympatyczna, choć jeszcze wszystkich nie poznałam, jutro jedziemy na drugie spotkanie, więc może wiecej porozmawiamy. Cieszę się z dobrych wiadomości, ze są dzieci. Czy wiesz w jakim wieku?Odezwij się do mnie na gg:) Życzę Ci aby jak najszybciej zadzwonił ten telefon.
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

bleee

Post autor: gabigrzes »

Następne spotkanie juz za nami. Było wspaniale:)Już nie wyobrażam sobie, ze z niektórymi parami nie będziemy się spotykać, a co będzie po wszystkich spotkaniach? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Zapraszam wszystkich z naszej grupy na to forum:)
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

gabi

Post autor: gabigrzes »

Naprawdę nikt tutaj nie zagląda? Gdzie się wszyscy podziewają z naszej grupy?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”