MOAO w Częstochowie

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Bea_7
Posty: 4196
Rejestracja: 18 sty 2005 01:00

Post autor: Bea_7 »

2wiola2, dnia12.12.2006 pisze:Cześć! Zamierzamy złożyć wniosek o adopcję :D :D :D w MOAO w Częstochowie i szukamy bratnich dusz :wink: . Proszę o kontakt osoby, które miały styczność z tym ośrodkiem. Podzielcie się swoimi doświadczeniami i wrażeniami.
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Witaj wiola - co chcesz wiedzieć :?::D
Pisz śmiało tutaj albo na priva :D
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Post autor: AndrzejIwona »

Witamy.
Jesteśmy po wstepnej rozmowie z miła Panią z MOAO w Częstochowie. Zbieramy wymagane dokumenty (jest tego trochę). Szykujemy się na szkolenie które rozpocznie sie z początkiem kwietnia. Osoby które również bedą uczestniczyć na tym szkoleniu prosimy o kontakt.
Andrzej i Iwona
Awatar użytkownika
edi39
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: edi39 »

Gratuluję to NAJLEPSZY ośrodek w mieście
=D>
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Witajcie,
ja już jestem po szkoleniu.
W Ośrodku pozmieniały się osoby pracujące, tym bardziej pisz co i jak - czy jesteście zadowoleni :?: :D Ciekawa jestem okropnie.
Na pewno wszystko będzie ok :!:
Pozdrawiam serdecznie :!:
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
2wiola2
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2006 00:00

Post autor: 2wiola2 »

Witajcie Iwonko i Andrzeju! My również jesteśmy po pierwszej rozmowie w MOAO w Częstochowie, udało się nam już złożyć wymagane dokumenty. Teraz brdzo niecierpliwie czekamy na kontakt w sprawie rozpoczęcia szkolenia. Myślę, że się na nim spotkamy. Wiola i Szymon
Awatar użytkownika
edi39
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: edi39 »

2wiola2 Gratuluję to NAJLEPSZY ośrodek w mieście. My już mamy Naszego Synka w domku, na razie jako RZ. Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Post autor: AndrzejIwona »

Witajcie.
Wiolu i Szymonie cieszymy sie że będziemy razem na szkoleniu. Pomalutku zbieramy potrzebne dokumenty. Myślimy że do konca tego tygodnia uzbieramy komplet dokumentów, a w sobote i niedziele napiszemy podanie i nasze zyciorysy. Tak ze 22 lutego uda nam sie dostarczyc wszystko do ośrodka. A tak na marginesie to skad jesteście - my z Radomska. :caluje
Awatar użytkownika
2wiola2
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2006 00:00

Post autor: 2wiola2 »

Cześć! Jesteśmy z Myszkowa. Mam pytanie czy wiecie już konkretnie kiedy będzie szkolenie? Nam w połowie stycznia powiedziano, że przełom marca i kwietnia, ale jeszcze nie było to pewne. :?
Edytko! Gratuluję Maleństwa. Wiola
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Post autor: AndrzejIwona »

Witajcie.
Puki co również nie znamy terminu szkolenia. Może coś nam powiedzą jak będziemy składać dokumenty (to juz niebawem) - damy wtedy znać.
Edytko, my też dołaczymy sie do gratulacji z okazji synka. :D
Awatar użytkownika
edi39
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: edi39 »

Bardzo Wam dziękuję, ale jeszcze długa droga. Najpierw będziemy Rodziną Zastępczą(1 rozprawa 12 marca),a potem będziemy starać się o adopcję.
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Post autor: AndrzejIwona »

Witamy.
Edytko a czy mieliście może już wizytę w domu. Jęsli tak to jak przebiegała?
Andrzej i Iwona.
Awatar użytkownika
edi39
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: edi39 »

Wizyta w domku to nic straszneg. U nas była jeszcze P.Ewa, ale na razie jest na urlopie . Nie macie się czego bać kilka pytań i to wszystko Panie z ośrodka są SUPER. To była bardzo przyjemna wizyta, jak chcesz coś wiedzieć to pytaj. Mamy chyba dość świeże informacje.
Awatar użytkownika
2wiola2
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2006 00:00

Post autor: 2wiola2 »

Witajcie! My też jesteśmy przed wizytą w domu i trochę się tym denerwuję, ponieważ mamy psa-boksera, który zrobił trochę szkód :roll: . Mam nadzieję, że jakoś przez to przebrniemy. Jeszcze jedno pytanie, bo chyba czegoś nie zrozumiałam :oops: czy przed rozpoczęciem szkolenia jest spotkanie z psychologiem?Wiola
Awatar użytkownika
AndrzejIwona
Posty: 26
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Post autor: AndrzejIwona »

Hej!
Edi39 czy coś wiesz na temat ilości adopcji w MOAO. Bo wczoraj na GG zagadała do nas zawiedziona Agnieszka która czekała na adopcję dwa lata i w końcu przeniosła sie do TPD.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”