OAO w Pile

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Awatar użytkownika
uszal
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2005 00:00

Post autor: uszal »

:happy: M i R
Awatar użytkownika
uszal
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2005 00:00

Post autor: uszal »

dziewczyny wpiszcie się na zieloną poczekalnie, to będziemy mogły prowadzić statystykę dla Przemka :lol:
Awatar użytkownika
kazonk
Posty: 30
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

oao piła

Post autor: kazonk »

Już sie wpisałam, a gdzie reszta? :crazya:
Awatar użytkownika
ola3010
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2005 00:00

Post autor: ola3010 »

Ja już jestem od grudnia w poczekalni . na razie raz tylko zmieniłam znaczki :) . ciekawe kiedy nastepny raz :?:
Awatar użytkownika
uszal
Posty: 12
Rejestracja: 09 sie 2005 00:00

Post autor: uszal »

po wakacjach :lol:
Awatar użytkownika
ola3010
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2005 00:00

Post autor: ola3010 »

cześć dostaliśmy telefon i jutro wybieramy sie do dd. nawet nie wiecie jak sie cieszymy . pozdrawiam reszte napisze jak przyjade.
Awatar użytkownika
kazonk
Posty: 30
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

oao Piła

Post autor: kazonk »

Wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszymy sie razem z Wami! Ciekawe kto następny? :flowers:
Awatar użytkownika
ola3010
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2005 00:00

Post autor: ola3010 »

witam mam teraz bardzo mało czasu ponieważ malutki jest już z nami . jest po prostu cudowny. pozdrawiam i życze tego wszystkim oczekującym . :D
Awatar użytkownika
kazonk
Posty: 30
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

oao Piła

Post autor: kazonk »

Hej! Przeraża mnie ta cisza na naszym wątku.Kiedy w końcu będzie nowy wpis o kolejnym maluszku? :az:
Awatar użytkownika
apla44
Posty: 130
Rejestracja: 11 wrz 2006 00:00

Post autor: apla44 »

Witam serdecznie!
Złożyliśmy wszystkie dokumenty do OAO w Pile. Teraz czakamy.Przed nami badanie psychologiczne na początku października. Nie ukrywam,że trochę się boję.Czy może mi ktoś opisać jak to wygląda?Nie wiem jeszcze kiedy szkolenie.W ogóle niewiele wiem,tylko posiadam takie ogólne informacje.A może jest ktoś,kto również w tym terminie będzie bywał w OAO?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Szanowne, bardzo proszę o FORMALNE rozmowy o adopcji w Waszym oao (do pogaduszek służy f. Pogadajmy,) może wzorem innych oao założycie bliźniaczy wątek tam i wszelkie inne sprawy będziecie tam omawiać. Ja wiem,ze trudno czasami oddzielić "formalną procedurę" od emocji czy chęci podzielenia sie smutkiem oczekiwania, ale spróbujcie proszę. :)
pozdrowionka
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
apla44
Posty: 130
Rejestracja: 11 wrz 2006 00:00

Post autor: apla44 »

Szukam osób,które poprzez pilski ośrodek adoptowały rodzeństwo.
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=294][img]http://zpo.ath.cx/b/294.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Maax
Posty: 28
Rejestracja: 20 cze 2006 00:00

Post autor: Maax »

apla44 pisze:Przed nami badanie psychologiczne na początku października. Nie ukrywam,że trochę się boję.Czy może mi ktoś opisać jak to wygląda?
Nie ma czego się bać, choć sama na początku miałam bielmo na oczach i niczego nie widziałam po otrzymaniu testu.
Potem poszło jak z płatka.
Moja rada to bądź sobą.
Rozmowa z pania psycholog to sama przyjemność.
Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami prześlicznej trzyletniej córci.
Powodzenia :)
Awatar użytkownika
cysia
Posty: 1223
Rejestracja: 20 wrz 2005 00:00

Post autor: cysia »

Dziewczyny,przymierzamy się z mężem do Piły. Chciałabym częściej czytać o tym ośrodku,a tu taaaaka cisza :(
Czy bardziej rozmowne byłybyście na Pogadajmy?
Mogłybyśmy tam założyć wątek do pogaduch.
Awatar użytkownika
apla44
Posty: 130
Rejestracja: 11 wrz 2006 00:00

Post autor: apla44 »

Cześć cysia. Wiem, ta cisza jest tutaj przerażająca, sama to odczułam. Tu tylko formalne informacje. Jeśli masz pytania - pomogę, jesteśmy w trakcie szkolenia właśnie w Pile. Możesz pisać tu lub ma mój e-mail, bądz pw. Znajdziesz mnie też na Pogadajmy: Adopcja - czekanie cierpliwe bądz mniej cierpliwe;) CZĘŚĆ II.
Pozdrawiam.
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=294][img]http://zpo.ath.cx/b/294.png[/img][/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”