Adopcja w KRAKOWIE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
husmus
Posty: 94
Rejestracja: 23 cze 2003 00:00

Post autor: husmus »

Cześć dziewczyny!
Ja tylko na chwilę - dzięki za sobotnie spotkanie! Było fantastycznie! Wróciłam ponoć taka rozanielona......
Zgadzam się z Wami - Julka to taki cukiereczek! I te papule!
Mam nadzieję, że niedługo powtórzymy spotkanie, moja druga połówka chętnie Was pozna.
Pozdrawiamy Was :D
PS - Vill, co to znaczy "świat jest mały"? Czy mamy wspólnych znajomych?
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Reniq pisze:Agus, wlasnie slyszalam w radio jak facet zadzwonil, ze widzial bociana gdzis tam...Nie wiem gdzie, ale znaczy ze w Polsce juz sa!!! :bigok:
daromira pisze:Kochana A-Aggga, dzisiaj w radio mówili ,że wylądował bocian na podkarpaciu i szykuje gniazdo .To są tak jakby Twoje okolice ,tak że może, może...
Dziękuję za optymistyczne wieści! Ja ostatnio prognozy nie widziałam więc trzymam Was za słowo :wink:

Reniq trzymam kciuki za czwartek i... moje uznanie dla męża :hihi:
Z tego co wiem to Vill też niedługo bedzie miała gości ale sama Wam opowie. :) Prawda Vill? :wink:
Husmus? 8O Miło Cię tu widzieć... tzn. oficjalnie na wątku :)
Joania... :telefon: mam nadzieje, że wkrótce zabrzmi jego dzwonek :bigok:
A dla Majki :cmok:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

ok husmus ....mówię ze nasze spotkanie sie znowu przydarzyło bez umawiania;D
Reniq no prosze...szybko ich zaciągniesz do domeczku.....
Mi własnie padło oświetlenie w łazience i urwałam w szafie zawias...czyli porządki przed wizytą zaczęłam hihihi
Aggga...juz wydałas mnie ze mam cos do opowiadania no więc tak...ale to w wątku moim własnym zapraszam
Całuski
Vill
ps. mój chce was znowu zobaczyć....chyba mu sie mamuski spodobały 8O
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Kończy się kolejny weekend...
W powietrzu już czuć wiosnę i to może zdziałać cuda :D
Idąc ulicą pełna optymizmu wyobrażałam sobie, że niedługo będę prowadzić wózeczek i nucić cichutko jakąś kołysankę
( to że bardzo fałszuje nie bedzie miało dużego znaczenia :hihi: )
I wiecie co? Troszkę zboczyłam z planowanej drogi i...
wstąpiłam do sklepu kupując gryzak.:lol:
Kto by pomyślał... taki mały przedmiocik a tak cieszy!
Pozdrowienia dla wszystkich na na tym wątku i nie tylko :cmok:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Aggga...ja pełna optymizmu nie zauwazyłam przez prace ze jest weekend i jutro od nowa harówka...poza jednym miłym akcentem w weekend który sie zdarzył (od 18,30w sobote do 21)....
na szczęscie wczoraj tesciowie dowiedzieli sie o adopcji..chyba spadł mi kamien z serca (mimo że nie byłam przy tym) ....
trzymajcie kciuki jutro umawiam spotkanie w domku z osrodkiem a w sobotę na kursik...jak to wszystko idzie dobrym tempem :? :D :) 8) :lol:
no reszta koleżanek krakowskich a z wami co ?? mówic szybciutko jak się sprawy mają :twisted: :twisted:
Vill z niedzielnym pozdrowieniem
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Witajcie moje sloneczka! :flowers: :flowers: :flowers: Ja tez pelna optymizmu dzis wrocilam od mojej mamy, ktora mieszka pod Limanowa. Pieeeekna okolica! I jak sluchalam jak spiewaja ptaki i dzieciol dobiera sie do naszej lipy ;) - to pomyslalam sobie, ze zycie jest cudowne i napewno wszystko potoczy sie swietnie :bigok:

Vill, mam nadzieje, ze ty niedlugo odpoczniesz od tej firemki :hihi: , bo w tym tempie pracy, to hmmmm wykonczysz nam sie przed startem ;)

Agus, ja cie uwielbiam za kupowanie wszystkich tych dobiazgow. Ja nie wiem czemu, narazie nie kupuje 8O Chyba zaczne od jutra :lol:

Wszystkim krakowskim i nie tylko bociankom zycze milego tygodnia!!

Buziaki
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
joania
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: joania »

Cześc dziewczyny.
Dzień jest piękny i życie się wydaje piękne!
Tylko że mnie dopadła jakaś starszna choroba gardłowa - straszna do tego stopnia, że w sobotę wieczorem siedziałam obolała i ledwo żywa z goraczką na łóżku i byłam... przerażona persepktywą dziecka. :roll:
Miałam okropne wizje... brrrrr
"po co mi to?" myslałam, " i takie tam.
Ale jak się zwierzyłam koleżance, która ma dwójkę dzieci, to mnie pocieszyła, że ona często ma takie myśli w podobnych chwilach i nie należy się przejmować. :wink:
A więc na koniec pozwolę sobie na banał: "szlachetnie zdrowie, nikt się nie dowie..." :D cieszcie się z poniedziałku, :lol:
PS. Ja nawet juz wolałabym iśc do pracy....
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Reniq pisze:Agus, ja cie uwielbiam za kupowanie wszystkich tych dobiazgow. Ja nie wiem czemu, narazie nie kupuje 8O Chyba zaczne od jutra :lol:
Oj zaczniesz, zaczniesz! :hihi: Poprostu trudno się oprzeć... :wink:
Joania pisze:Tylko że mnie dopadła jakaś starszna choroba gardłowa - straszna do tego stopnia, że w sobotę wieczorem siedziałam obolała i ledwo żywa z goraczką na łóżku
Dużo, dużo zdrowia! :)
A może Twój organizm Joaniu czuje, że musi się teraz "wychorować" bo potem nie będzie czasu :lol:

A co do myśli i wizji... hm... chyba każdy je ma.
Nawet mamy dwudziestokilkuletnich dzieci :hihi:

P.S A ja zaraz idę na zebranie spólnoty mieszkańców.. Dwie godzinki :?
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Agga ja sie własnie zastanwaim gdzie jestes a ty społecznik straśny jesteś :lol:
Własnie byłam na zakupach i kupiłam ....... kaszkę malinową..
Ale nie robie zapasów dla naszej przyszłej perełki tylko moja połówka stweirdziła że to to to jest chyba dobre :wink: ..i własnie zrobiła sobe miche kaszki...eh...tatus z niego jest jak malowany....
Vill po zakupach
jutro trzymac kciuki umawiam sie na spotkanie z kontrolerami jakości czyli paniami z OAO
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Vill pisze:Agga ja sie własnie zastanwaim gdzie jestes a ty społecznik straśny jesteś :lol:
Hihi Vill :) Raczej nie... przynajmniej w takich sprawach :wink:
Poprostu obecność obowiązkowa wszystkich członków wspólnoty mieszkaniowej... czyli poprostu ja i sąsiedzi :lol:

A jutro... :bigok:
No i jeszcze jedno: Jak smakowała kaszka? :hihi:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

falstart z tym trzymaniem kciuków....nie zadzwoniłam buuuuu brakło czasuu :oops: .. :roll: :roll: :roll: mam nadzieję że zrobie to jutro więc już nie trzymajcie kciuków ...wróciłam chwilkę temu...
pozdrowionka
Vill zmęczona okrutnie
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Wlasnie usiadlam sobie dopiero po przyjsciu z pracy po 17.00 ...troszke sprzatalam...No bo jutro przychodzi do nas pani z osrodka :) Juz sie ciesze, bo przyjmujac ja u nas bede miala okazje pogadac na naszym terenie ;) To zawsze ulatwia kontakt. A chce ja wypytac jeszcze o tyyyyle rzeczy!!

Wiesz Agus, juz dzis mialam ochote kupic... przytulanke :) Taka byla milutka. Pomyslalam, ze dzidzi by sie spodobala hi hi.. A tak wogole, to myslalam dzis o tobie. Ze moze przed Swietami zadzwoni ten telefon...

Vill, a jak sprawy u ciebie? Ja wiem, ze ty przemeczona jestes, wiec trzymam za ciebie.

U mnie tez mlynek w pracy. Chodze na rzesach doslownie, ale pociesza mnie mysl, ze moze niedlugo posiedze sobie w domku :)??
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
anna2
Posty: 313
Rejestracja: 06 sty 2003 01:00

Post autor: anna2 »

Kochane dziewczyny !
Bardzo Wam kibicuje ...AGA , popatrz juz druga osoba
sugeruje Ci malowanie pisanek :lol:
Vill ....tylko sobie nie pozwol jakiegos ISO narzucic w domku :wink:
Dziewczyny 8)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

wróciłam z pracy w tym tygodniu zauwazyłam że już jest wiosna, szkoda ze w murach i wpatrując sie w ekran nie czuc jej :cry:
jeszcze jutro tylko i w sobote i w niedziele cały dzien spaceruję ..ale jak znam życie będzie padać :roll:
Wczoraj nas zaprosili pieknym listem na szkolenie
Więc w skrócie na wizyte domowa sie nie umówiłam zrobie to w sobote a kurs obejmuje 5 sobót po 5 godzin zegarowych co dwa tygodnie :!: :!:
od 10 do 15 ...a jak było na dniu pierwszysm juz relacje będą w sobote jak wrócę :o
ISO w DOMU w domu bywam rzadko hihihi raczej w pracy to mi wrzuca iso 30333 ? CO TO DOM ostanio dowiaduje patrząc na tabliczke na drzwiach i na rachunkach...jesso ostatnio tylko w nim sypiam
Reniq trzymam kcuki za wizyte zdaj relacje!!!
ja sie umówie jak da rade na poniedziałek przynejamnije w niedziele bedzie czas na jeżdzenie na miotełce. :twisted:
A teraz jade do pana doktora ...tego którego nie lubię hm
Vill marząca o weekendzie i emeryturze
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Reniq pisze:Wlasnie usiadlam sobie dopiero po przyjsciu z pracy po 17.00 ...troszke sprzatalam...No bo jutro przychodzi do nas pani z osrodka :) Juz sie ciesze, bo przyjmujac ja u nas bede miala okazje pogadac na naszym terenie ;) To zawsze ulatwia kontakt. A chce ja wypytac jeszcze o tyyyyle rzeczy!!
Reniq.... I co, i co i jeszcze raz... i co? :D
Opowiadaj :wink:

Anna2 pisze: Kochane dziewczyny !
Bardzo Wam kibicuje ...AGA , popatrz juz druga osoba
sugeruje Ci malowanie pisanek
Aniu dziękujemy!
Nie pozostaje mi nic innego niż zakup kolorowych pisaczków :hihi:

Pozdrowienia dla wszyskich! :cmok:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”