Adopcja w KRAKOWIE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
husmus
Posty: 94
Rejestracja: 23 cze 2003 00:00

Post autor: husmus »

Cześć dziewczyny!
Po tak długiej przerwie sięgam do boćka - a tu korespondencja kwitnie ;-)
Słuchajcie!!! W niedzielę dostaliśmy kwalifikację :D :D :D :D
Więc teraz czekamy na upragniony telefon.
Już się cieszę na milutkie spotkanie - może być sobota.
Jesteśmy tacy szczęśliwi-słuchajcie - to się dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TRZY :P
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Husmus - bravooooo!!! Jak cudownie!! Ogromnie sie ciesze! My teraz czekamy na rozmowe z psychologiem, mam nadzieje, ze nie kaza nam czekac az trzy tygodnie. Bede ich niestety nekac :)

Co do soboty, to nie ja bardzo chetnie, aczkolwiek nie wiem, czy bede w Krakowie, bo musze rodzicow na wsi odwiedzic :)

Pozdrawiam i caluje!
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
Awatar użytkownika
joania
Posty: 286
Rejestracja: 20 lut 2003 01:00

Post autor: joania »

Aaaauuuuu! :cry2:
Ja nie moge sie spotkac w ten weekend ani w nastepny bo wyjezdzam - i to niestety wcale nie wypoczynkowo~niestety!
Mogłabym w sumie w przyszłą niedzielę 4 kwietnia po poludniu
Może ...spotkajmy sie wtedy (też?)! Albo w tygodniu jakoś?
Please! :wink:

No i generalnie życzę miłego spotkania., weekendu i w ogóle.
Awatar użytkownika
Violkaf
Posty: 92
Rejestracja: 20 mar 2004 01:00

Post autor: Violkaf »

Dzięki Reniq, która stwierdziła, że będzie nękać ośrodek mam już ustaloną datę spotkania z Panią psycholog. Choć musze przyznać, że trochę długo to trwało bo od wizyty domowej upłynęło juz 5 tygodni a do spotkania jeszcze mam całe okropnie długie dwa tygodnie!!!

Mam jednak nadzieję, że to dobra wróżba i że teraz się już potoczy.

Pozdrowionka.

czekam z niecierpliwością na spotkanie z wami :-)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

słuchajcie kobietki tyle nowosci a jeden dzien upłynął dopiero :P
husmus :wink: gratulacje
a co do spotkania poniewaz jak widzę joania wyjezdza, i Reniq nie wie za bardzo to proponuje umówic sie w ten weekend np w sobote o 17 zaraz nam znajde miesjce i podam adres :roll: i omówimy na nim nastepne spotkania
w przyszły weekend ja nie moge bo mam kursik!! w sobotę a w niedzielę mecz zaczęła sie liga i jako zagorzały kibic piłkarski mam wszystkie niedziele zajęte 8) 8) 8)
....Reniq i Joania jak nie dacie rady w ten weekend to spotkamy sie tez i za tydzien i za tydzien i za tydzień....hihiih
Vill czwartkowa
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Aggga chyba dostała telefon :telefon: bo sie nie odzywa wcale.....ale w sumie już by mogli do naszej Agusi zadzwonić...
Aggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odezwij sie czekam na odliczenie CZTERY
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Jestem, jestem :wink:
Husmus czyli teraz to już w każdej chwili może do Ciebie zadzwonić TEN telefon... :!:
Mam nadzieję, że doczekasz sie go szybciutko i już nie będziesz miała czasu na spotkania z nami :) Albo inaczej: nie będziesz miała czasu, ale mąż pomoże Ci go znaleźć :lol:
Reniq... nękaj, nekaj... niech sie szybko toczy :wink:
Joania ja na 4-ego kwietnia juz jestem gotowa :D Ale może do tego czasu zadzwoni już telefonik...? :oops:
Aggga chyba dostała telefon bo sie nie odzywa wcale.....ale w sumie już by mogli do naszej Agusi zadzwonić...
Aggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa odezwij sie czekam na odliczenie CZTERY
Agusia nie dostała jeszcze telefoniku... :(

Chciałabym już odliczyc i zameldować się, że będę w sobote, ale niestey jeszcze nie wiem :? Jutro dam znać.
Ale mam nadzieję, że w sobote będę mogła w Waszym towarzystwie napić sie dobrej kawy :wink:

I z przyjemnością poznam Cię Violkaf :D

Pa! :cmok:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
husmus
Posty: 94
Rejestracja: 23 cze 2003 00:00

Post autor: husmus »

Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje!
Jesteśmy tacy podekscytowani.........
Chętnie się spotkam z Wami w sobotę - na razie jestem w pracy, więc mam dostęp do sieci, ale nie wiem do której.
Jak ustalicie godzinę i miejsce, to wyślijcie SMSa, please :D
Buziaczki.
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

Po Pożegnaniu z Afryką i Szufladzie pora na zwiedzanie kolejnych knajpek tym razem na jutro polecam:
http://krakow.pogodzinach.pl/info.php3?id=/209/BOTANICA
Cafe Botanica ul.Bracka 9 sobota jutro godzina 17
Czy pasuje?
Pozdrawiam
Vill piątkowo weekendowo zapracowana
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Mi pasuje... hm... jeśli będę mogła przyjść. 70%, że będę. :)
A jesli nie to na tym spotkaniu zaplanujcie juz następne! :wink:


P.S. Ten snieg za oknem mnie zaskoczył... No to teraz wiadomo dlaczego telefon milczy... Bociek gdzieś przeczekuje mroźne dni... tylko gdzie? Byle był już blisko :wink:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Violkaf
Posty: 92
Rejestracja: 20 mar 2004 01:00

Post autor: Violkaf »

Nie wiem co jest z tą zimą. Mam nadzieję, że jak już ta wiosna przyjdzie to rozpryśnie obfitością :lol: czego wszystkim życzę.

Ja będę o 17 w Cafe Botanica. Do miłego.

Gdyby coś się stało to podaję Vill na GG mój numer tel.
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

husmus, Violka, ja ....znowu nas trzy tylko.....Agga 70% to prawie 100% masz być i już;)
Vill piątkowa
Awatar użytkownika
A-Aggga
Posty: 399
Rejestracja: 30 sty 2003 01:00

Post autor: A-Aggga »

Oj niestety mnie nie było :( ( Niestety dla mnie, bo dla innych to nie wiem :hihi: )
Czekam na Wasze relacje ze spotkania. Ile w końcu było bocianowiczek? :wink:
Uśmiech [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16650&postdays=0&postorder=asc&start=0]WIKTORII[/url] kryje w sobie tajemnice Szczęścia...:)
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

Post autor: Vill »

z liczenia mam piątkę i pojawiły się 3 bocianie mamy 8) :lol:
więc ja , husmus i Violkaf...Spotkanie przebieglo w swietnej atmosferze nastepne planowane dla nieobecnych wczoraj...17 kwietnia w sobote ...
Pozdrowienia
Vill niewyspana
Awatar użytkownika
Reniq
Posty: 461
Rejestracja: 30 gru 2002 01:00

Post autor: Reniq »

Zaluje, ze mnie nie bylo... :( ale mysle ze nadrobimy w szostke nastepnym razem, albo w siodemke (ja z matematyki piatki nie mialam hi hi)

Violkaf gratuluje umowienia sie z psychologiem :bigok: Jak widzisz nekanie dziala, choc pewnie ktos po drugiej stronie sie irytuje na nasza niecierpliwosc :? ale coz poradzic...inaczej sie niczego nie zalatwi!

Agus, bociankom marzna nozki w locie pewnie, choc na Swieta podobno ma juz byc zdecydowanie cieplej!!! I ktorys z nich wyladuje przed twoim blokiem!

Husmus ja trzymam teraz nieustannie za ciebie! Szkoda ze sie juz u dzieciaczkow nie spotkamy, bo ty chyba zakonczylas cykl?! Ale w takim razie widzimy sie 17 kwietnia :)

A moj maz powiedzial, ze musimy sie za wozkiem rozejrzec :lol: Uwielbiam go za te pomysly :flowers:

Milego niedzielnego popoludnia!
[url=http://reniq.blox.pl]O naszym życiu[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”