potrzebna pomoc

Pod tym adresem znajdziecie dawne forum Bociana

Moderatorzy: Moderatorzy grupa wdrożeniowa, Moderatorzy

Zablokowany
Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

Ludziska, robimy słownik terminów trudnych i bardzo trudnych, związanych z brakiem potomstwa. Dużo roboty, ale na pewno ktoś skorzysta. Żeby miało to ludzka twarz, pod każdym terminem starmy się umieścić jakiś komentarz z któregoś z forum. Na razie wypowiadali się tylko Ewa, Rebas, Muszelka, Agnieszka , Toska, Iwona i ja. Rozumiem- kwestia drażliwa, ale może ktos cjce jeszcze oświecić społeczeństwo i powiedzieć np. , że laparoskopia nie jest taka straszna.Zależy nam na wszystkich wypowiedziach dotyczącyc zabiegów, które przeszliście. Szczególnie mile widziane są opisy laparoskopii, transferu, inseminacji, może pobierania nasienia( czekamy na pana). Memories prosze przesyłać na adres Rebasa albo mój m.kucharska@wp.pl Dzięki, wiedziałam, że można na Was liczyć. Aha, zapomniałabym, jest nagroda za najfajniejszy opis. Słodka nagroda.M
(Dodano: 2001-11-19 23:06:50, Autor: malgosik)

Odpowiedzi:
  • Małgoś, czyżby bita śmietana z owocami? :wink:))))))
    (Dodano: 2001-11-20 19:03:23, Autor: Aśka)
  • Jak Miś Śmietanowy odda trochę, może być bita śmietana.. Ale ona ma bardzo dużo kalorii.M.
    (Dodano: 2001-11-20 19:20:05, Autor: malgosik)
  • Laparoskopia nie jest taka straszna. Miałam to wiem. Nie martwcie się wszystko pod narkozą ha ha...
    Po laparoskopii czułam trochę ból ale po podaniu środka znieczulającego wszystko przechodzi trzeba po prostu prosić o srodki przeciwbólowe bez krępacji. Wieczorem jużczytałam książkę a po dwóch dniach czułam się bardzo dobrze. Po tygodniu zapomniałam co to jest laparoskopia. Dopiero teraz musiałam sobie przypomnieć. Pozdrawiam wszystkich.
    (Dodano: 2001-12-07 00:35:04, Autor: DORIS)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - dawne forum Bociana”