endokrynolog

Pod tym adresem znajdziecie dawne forum Bociana

Moderatorzy: Moderatorzy grupa wdrożeniowa, Moderatorzy

Zablokowany
Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

Mam wielka prosba. Musze sie skontaktowac z dobrym endokrynologiem-ginekologiem, najchetniej w stolicy. Moze ktos z Was moze mi polecic dobrego specjaliste? Moje problemy zaczely sie od hyperprolaktynemii i laparoskopii endometriozy. Po operacji leczylam sie danazolem, ale teraz wpadlam w jakis dziwny stan, dlugie cykle, krwotoki, dlugie miesiaczki. Moze to tarczyca? prosze, pomózcie, bo czuje sie jak zombie, spie po 14 godzin na dobe, jestem jakby odretwiala, boli mnie glowa, nie mam na nic sily ani ochoty. Jedyna nadzieja, ze wreszcie ktos dojdzie do tego co mi jest, bo mój lekarz chyba tez juz traci orientacje.

(Dodano: 2001-10-22 09:55:47, Autor: Dorota)

Odpowiedzi:
  • Witam. Mogę podać kontakt do uznanego ginekologa-endokrynologa: prof. Radowicki, gab. prywatny tel. 646 49 44 (Wwa), we wtorki i czwartki po południu (możesz też spróbować dzwonić dzisiaj, bo też chyba przyjmuje po 16.00); jest on jednoczesnie ordynatorem Oddziału Endokrynologii w szpitalu na Karowej. Ma opinię dobrego endokrynologa - mnie trudno to ocenić, bo byłam u niego tylko na 3 konsultacjach, ale jako pierwszy zlecił zbadanie hormonów tarczycy i okazało się, że czeka mnie teraz długie leczenie lub operacja, ale już u innych specjalistów endokrynologów. Inne hormony mam w porządku, więc nie wiem czy jeszcze do niego wrócę, ale wiem, że innym pomógł (mam do niego kontakt również od dziewczyn z forum). Powodzenia.
    (Dodano: 2001-10-22 11:51:24, Autor: AGA)
  • Dzieki, Aga. Na pewno skorzystam.
    (Dodano: 2001-10-22 12:59:56, Autor: Dorota)
  • Nie wiem, czy nie powinnaś pomyśleć o dodatkowych badaniach. Być może to osłabienie wynika z dużej utraty krwi a co za tym idzie żelaza. A od tego tylko krok do anemii.
    (Dodano: 2001-10-22 19:41:21, Autor: Aska)
  • Czy moglabys podac orientacyjna cene wizyty u tego endo-gin?
    Pozdrawiam cieplutko!
    (Dodano: 2001-11-07 09:49:59, Autor: Aneta)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - dawne forum Bociana”