Poronienie

Pod tym adresem znajdziecie dawne forum Bociana

Moderatorzy: Moderatorzy grupa wdrożeniowa, Moderatorzy

Zablokowany
Krzysiek

Post autor: Krzysiek »

PORONIENIE
ile czeba mieć energi, nadzieji aby podnieść się po takich przeżyciach - skąd to sie bierze ?
(Dodano: 2001-10-04 10:09:40, Autor: REBAS)

Odpowiedzi:
  • oj to prawda ciekawa jestem z kad bierzemy siele aby po tak wielkiej tragediipotrafimy podniesc sie i walczyc dalej poronilam w styczniu zarazilam sie toxoplazmoza wczesniej leczylam sie ponad 2 lata wiec moze cie sobie wyobrazic jakie to bylo szcze sie gdy zobaczylam 2 kreseczki teraz niestety nie moge zajsc w ciaze mimo ze wyniki sa juz ok ale niestety po 2 zabiegach silnym stanie zapalnym narobilo sie niewiadomo co tak wiec czeka mnie laparoskopia i histeroskopia moze po tym ???? pozdrawiam wszystkich serdecznie mala
    (Dodano: 2001-10-04 14:52:50, Autor: mala)
  • Ja tez cos o tym wiem. Poronilam w 8 tygodniu po 2 latach staran. Bylo strasznie i dlugo bolalo - nie tylko fizycznie. Najgorsze bylo to, ze jak tylko sie dowiedzialam, obdzwonilismy z mezem cala rodzine i znajomych, zbieralismy gratulacje, a potem trzeba bylo wszystko odkrecac. Choc minelo juz 2 lata, ciagle na samo wspomnienie czuje sciskajace sie gardlo.
    Mysle, ze trudno zrozumiec komus, kto tego nie przezyl jakie to uczucie. Moje dziecko mialo tylko 8 tygodni, ale kochalam je od pierwszej chwili i nigdy o nim nie zapomne, nawet, jesli bede miala jeszcze piatke innych.
    (Dodano: 2001-10-04 16:40:14, Autor: Ona)
  • Ja nigdy nie widziałam dwóch kreseczek, i nigdy nie czułam radości bycia w ciąży.
    O tym, że jestem w ciązy a raczej byłam dowiedziałam się gdy wylądowałam w spitalu z bolącym brzuchem.
    To była ciąż pozamaciczna po INV.
    Więc w pewnym sensie Ci zazdroszcze. Bólu który jest we mnie do dzś i który pewnie nadal Ty czujesz - sobie i tobie nie zazdroszcze.
    (Dodano: 2001-12-05 22:33:25, Autor: kasiek)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - dawne forum Bociana”