PROXEED

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

adusia76 pisze:aga_ta a kiedy odstawił te środki? u nas było chyba 75%nieprawidłowych, a saMa liczby też była powalająca 5500mln,a przy inseminacji 3500mln,cienki ruch postępowy.....porażka,a byliscie u endokrynologa?
około 4 latat temu, pytałam dzisiaj gina na wizycie, mówił zę skutki uboczne po tak długim czasie już zanikły, u nas jest 20% więcej patologicznych wiec to sporo już, o takim wyniku jak wy to narazie moge pomażyć, o ile procent Ci sie poprawiłą mofologia po proxie?? ja narazie serwuje mojemu zioła i zoabczymy....
u endokrynologa nie byliśmy, tzn ja ze swoimi hormonami tylko byłam, ale to też porażka była na całej lini, nie zorbił nawte połowy badan i se ot tak stwierdził ze to choroba genetyczna i kazał brac sterydy do konca zycia, wiec o endokrynologach nie mam dobrego zdania...
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

aga_taja mam trochę inną historię,jakie masz w ogole wyniki?u mnie ok.od początku,tylko małż szwankował,żaden lekarz nie chciał podjąć się leczenia bo bez sensu,jeden dopatrwał się u niego mukowiscydozy,chciał robić biopsje jader itp.....ja zaczęłam go leczyć na własną rękę,witaminy w końskich dawkach,soczki jarzynowe,selen,cynk w tabletkach i jarzynkach,maca.w maju -czerwcu trafiłam na proxeed zamówiłam wziął 7 saszetek a u mnie test pozytywny.nie był to efekt proxeedu bo w ciążę zaszłam 14.06 a brać zaczął od 20.06 albo coś kołotego,mam jednak jak najlepsze zdanie o proxeedzie ,bo przed zakupem konsultowałam jego skład z doktorem na mojej uczelni ,ktory jest fizjologiem i seksuologiem .był pod wrazeniem,jeśli chodzi o zebranie tych samych suplementow osobno raczej nie polecam,wiem,że cena jest odstraszająca,ale nie jesteś w stanie podać w takich dawkach jak zawiera proxeed,sama l-karnityna 1000mg kosztyje ok.80 zł.a gdzie reszta?poza tym sposob wchłaniania: proxeed to saszetki ,ktore rozpuszczasz,a nie tabletki,ktore różnie się wchłaniają
-3 lata starań ,armia 5.5 mln z tendencją
spadkową,marzec 2009 nieudana ivi
-03.07.09 BETA hcg 995mIV/ml naturalny
cud(':flowers:')
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ALDONA&year=2010&month=3&day=5&babycou
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

adusia76 myśle, ze masz racje, na pewno rposzek jest o wiele lepszy od tabletek, a nasze wyniki nasienia te złe:
liczba plemników (mln/ml): 18,7 ( norma >20)
A szybki ruch linearny: 10 ( norma>25)
B wolny ruch lin. i nielinearny: 28 ( norma "lub A+B>50")
D plemniki nieruchome: 51 ( norma <50)
Prawidłowa: 5 ( norma >30)
Patologia główki: 89
Patologia wstawki: 4
Patologia witki: 2
Leukocyty (mln/ml): 3,6 ( norma <1)
Poza tym u mnei androgenizacjia nikt nie potrafi podać co jest jej przyczyną, niski progesteron, no i odebraliśmy Pawła wyniki to się załamałam, bo nie dosć ze ja źle to i on nie najlepiej, a dwa dni później beta wysoka ąłdnie rosła, ale w 7 tyg ciąza wygladąła na koniec 4 tyg, brak tetna, plamienia skórcze, potem zabieg, nikt nie umie mi podać przyczyny, dziiaj lekarz powiedział ze przy tych parametrach nasienia to i tak dziwne ze zaszłam, a to były pewnie wady zarodka, jak nasienie uszkodzone to tak jest, kazał brać wita a i e, że niby wystarczy...
my teraz zioła pijemy, kwas foliowy i witamine c paweł bierze, zdrowy styl życia, od przyszłego miesiaca zamierzam skorzystać z twojej rady z kiełkami, a co do soków warzywnych, to mogłabyś mi napisac na pw dokładnie jak to sie robi, czy te warzywa sie gotuje, czy da sie to zmiksować w mikserze do koktaili, czy w sokowirówce w jakich proporcjach mieszkać??
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

aga_ta
... sorry że wtrącę ale u mojego męża wysoka patologia wyba wynikiem bardzo niskiego testosteronu, po podaniu leków wzrosła...po dwóch latach staran(wtym pół rocznemu leczeniu) pojawił się Kubuś (5tyg...) sprawdź koniecznie hormony u meża!!! Życze powodzenia
P.S Mój mąż też pił Proxeed poczytaj początkowe posty.Buźki
Awatar użytkownika
IvonG
Posty: 26
Rejestracja: 02 lis 2008 01:00

Post autor: IvonG »

treść wymoderowano
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

... w internecie znalazłam za 374 zł z kosztami wysyłki 2 opakowania (dawkowanie 2*dziennie)...
Awatar użytkownika
adelajda81
Posty: 14
Rejestracja: 20 paź 2009 00:00

Post autor: adelajda81 »

Witam, jestem tu nowa. Od około roku staramy się z mężem o dzidziuszia. Od 3 tyg mąż rano i wieczorem pije proxeed plus. Jutro idziemy na wizyte do androloga. Mam nadzieję że preparat pomoże, tani nie jest ale bardzo pragniemy dziecka i mam nadzieję że poprawi jakość i ruchliwość plemniczków. :D
Awatar użytkownika
adelajda81
Posty: 14
Rejestracja: 20 paź 2009 00:00

Post autor: adelajda81 »

no i po wizycie. W sumie nic nowego sie nie dowiedzielismy. Lekarz powiedzial ze do inseminacji siekwalifikujemy. My jednak poczekamy jeszcze te 2 miesiące,moze proxeed zdziala jakies cuda :) Poza tym rozpoczelamkuracje z wiesolkiem :D Trzymajcie kciuki :)
Awatar użytkownika
house1983
Posty: 47
Rejestracja: 16 lut 2009 01:00

Post autor: house1983 »

adelajda81
część tak z ciekawości jakie miał badania Twój mąż za sobą? ma stwierdzoną jakąś chorobę?
ja osobiście to pójdę z torbami przez ten proxeed mąż pije już 3 miesiąc na opakowaniu pisze że powinien 6 miesięcy, ale wątpię czy pomoże na tyle żeby zajść naturalnie więc za tydzień mam inseminację pierwszy raz

powodzenia i pozdrawiam
Awatar użytkownika
adelajda81
Posty: 14
Rejestracja: 20 paź 2009 00:00

Post autor: adelajda81 »

Oj, masz racje proxeed jest drogi bardzo.W sumie plemniki po około 70 dniach się odradzają wiec myslęze po kuracji 3 lub 3 i pol miesięcznej mozna sprawdzic badania powtórnie. Moj maz ma stwierdzoną asthenoteratozoospermie. Duzo plemnikowma bo 45 mln w 1 ml, ale sazlej budowy i wolniutkie. mam skryta nadzieje zepotym preparacie i wiesiołkupojawi się mała dzidzia :D no i rzuciliśmy fajki ...
Awatar użytkownika
house1983
Posty: 47
Rejestracja: 16 lut 2009 01:00

Post autor: house1983 »

kurka mnie z tym paleniem nie wychodzi :oops: chociaż dobrze że mój nie pali :lol: , myśle że Tobie proxeed może pomóc bo zawiera l-karnitynine a on zwiększa ruchliwość :D ja zobacze jak pójdzie mi inseminacja i dam znać życzę powodzenia i spróbuj jeszcze z testami owulacyjnymi i przeczymaj mężą :roll: i działaj jak Ci wyjdzie test pozytywny, natomiast mój lekarz z kliniki kazał mi odłożyc wiesiołek bo on podobno nic nie daje :cry: powodzenia
Awatar użytkownika
adelajda81
Posty: 14
Rejestracja: 20 paź 2009 00:00

Post autor: adelajda81 »

No nie wiem. Przeczytalam cale forum odnosnie wiesiołka i wielu dziewczynom pomógł. W sumie to na pewno nie zaszkodzi, przecież to lek naturalny, w dodatku ma tez inne dobroczynne właściwości wiec na razie z niego rezygnowac nie będę. Testy owulacyjne zakupione wiec pozostaje czekanie na odpowiedni czas :)
Awatar użytkownika
moksyl
Posty: 3843
Rejestracja: 26 mar 2009 01:00

Post autor: moksyl »

adusia76 mój mąż bierze od 6 tygodni proxeed, kontynuuje także androvit i folik i od kilku dni je także ostrygi, które mają dużo cynku oraz mieszankę według twojego przepisu i mam zatem pytanie? Czy nie za dużo witamin? Od niedawna mamy parę plemniczków w nasieniu, do tej pory była azoospermia, chciałabym zwiększyć ilość plemników, żeby było z czego wybierać, ja powoli przygotowuję się do ICSI, ale z drugiej strony nie chciałabym, żeby witaminy zaszkodziły.
Androvit i proxeed zalecił mu androlog.
Pozdrawiam i gratuluję !!!!
Moksyl
Awatar użytkownika
sss1982
Posty: 1675
Rejestracja: 14 mar 2007 01:00

Post autor: sss1982 »

Jolcia1981 napisz proszę adres do tej stony gdzie znalazłaś tak tanio proxed.
Salve Łódź
20.04.2010 transfer dwóch maluszków
01.05.2010-11dpt II krechy
04.05.2010-14dpt beta 448 ; 16dpt beta 982 :-)
18.05.2010 - jest jeden maluch :DDD:
15.01.11.sn Nasz Skarb :love:
11.11.12. crio. :-( brak mrożaczków
Awatar użytkownika
moksyl
Posty: 3843
Rejestracja: 26 mar 2009 01:00

Post autor: moksyl »

sss1982 oto strona: http://www.proxeed.pl/jak_kupic.html
trzeba wejść do sklepu, my kupiliśmy zestaw na 3 miesiące za 1005 zł + koszty przesyłki wyszło nam 340 zł na miesiąc
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”