PROXEED

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

Awatar użytkownika
Still_Hoping
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2009 01:00

Post autor: Still_Hoping »

Tomul - niestety wyniki są u lekarza więc wyników nie jestem w stanie podać.
Awatar użytkownika
iskierka2428
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2007 01:00

proxeed

Post autor: iskierka2428 »

Witam!
Wspólnie z narzeczoną od 1,5 roku staraliśmy się o dziecko. Gdy po dłuższym czasie nie było rezultatów zrobiłem badania nasienia. Wyniki były delikatnie mówiąc nie najlepsze: koncentracja 5mln/ml; ruch typ a 5%; ruch typu b 10%; ruch typ c 15%; ruch typu d 70%; całk. liczba plemników 10 mln. Po kilku miesiącach zażywania androvitu, salfazinu i ponownym badaniu parametry były jeszcze gorsze. Wtedy podjąłem decyzję o podjęciu próby z proxeed. Założyłem sobie że będę brał ten środek przez 3 miesiące i zrobię kolejne badanie aby sprawdzić jego wpływ. Po 2 miesiącach zażywania proxeed czyli dokładnie 2 tygodnie temu okazało się że moja narzeczona jest w ciąży. Jestem przeszczęśliwy i wierzę że proxeed okazał się bardzo pomocny. Dlatego wszystkim którzy przechodzą podobne do mnie problemy polecam ten środek. Jest owszem dość kosztowny ale wiadomość o ciąży partnerki bezcenna :-).
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w staraniach o dziecko
bartek( piszę z konta narzeczonej)
Awatar użytkownika
barby
Posty: 78
Rejestracja: 10 wrz 2008 00:00

Post autor: barby »

To gratulacje dla was!!my po 3 miesiecznej kuracji zero poprawy(proxedem), teraz maz kuruje sie wlanie androwitem i salfazimem, teraz ogromna nadzieja!!!!!!
niestety kazdy z nas jest inaczej zbudowany, i nie jest tak samo u kazdego......;/
Awatar użytkownika
tompal
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2009 01:00

Post autor: tompal »

Brałem proxeed przez 3 miesiące każdego dnia po dwa razy w odstępie 8-10h. Moje wyniki diametralnie się pogorszyły. Byłem naprawdę podbudowany czytając to forum w sprawie proxeedu przed kuracją teraz jestem załamany. Wydałem sporo pieniędzy i straciłem tak cenny czas.Poniżej podaję część wyników przed i po kuracji
Liczba plemników w 1ml 60/15
Liczba plemników w ejakulacie 240/70
Ruchliwość plemników bez zmian:
ruch A 0% / 0%
ruch B 3% / 1.5%
plemniki nieruchowe 92% / 95%
Chyba będę musiał się pogodzić z brakiem ojcostwa :(
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

tompal Każdy z tego forum my też (ja i mąż) ma jakieś problemy, myślę, że czas na androloga i sprawdzenie poziomu hormonów oraz usg jąder, mąż też pił 4 miesiące ale bral też hormony a zaczynaliśmy od 6mln a przy 40mln zaszłam w naturalną ciążę, myśle że spadek Twoich wyników to nie wina proxeedu tylko gdzieś indziej jest problem, ale skoro udało ci się wyprodukować w mln to naprawdę nieźle, czas przełamać strach i umówić się do androloga, sprawdź to co napisałam powyżej i z wynikami idź na wizytę a zobaczysz efekty mogą być wcześniej niż myślisz :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tompal
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2009 01:00

Post autor: tompal »

Jolcia dzięki za wsparcie. Androloga się nie lękam. Już byłem u jednego i w maju 2008 miałem zabieg na żylaki. Po 3 miesięcznej kuracji wyniki były zaskakująco dobre poza ruchliwością. Ale może rzeczywiście powinienem ponowić wizytę. Może znasz jakiegoś dobrego specjalistę, najlepiej z Krakowa? Pozdrawiam i gratuluję:)
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

tompalGratuluję zdrowego podejścia do sprawy:) Niestety mąż się leczył w Warszawie w novum u dr Wolskiego więc daleko od Krakowa ale leczenie bardzo owocne (15tydz.ciąży), a jak Twój testosteron??? U nas pomimo i tak słabych wyników przy braniu undestoru na właśnie jego podwyższenie i morfologia i ruch się poprawił...i udało się... Zerknij na wcześniejsze moje posty tam pisałam jak to wygląda... Skoro leczyłeś się już u jednego androloga może warto u niego kontynuować, zna Twój przypadek:) weź ostatnie wyniki i hormony i prędziutko na wizytę, a kwestia ojcostwa wcale nie jest przekreślona :D jak masz jeszcze jakieś pytania pisz na priv. Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

witam wszystkich, mój mąż również ma kiepskie wyniki, ale jak czytam niektóre posty to rośnie we mnie nadzieja że może jednak się uda. Niestety wy piszecie o ruchliwości plemników w % a na czterech wynikach mojego męża nie ma w ogóle takiej wzmianki. Zaczynam się obawiam że są tak kiepskie że nic nie da się z tym zrobić. Parametry jego nasienia to : ilość 3,5 mln/mm, pojedyńcze żywe reszta parametrów jest ok.
Błagam, dodajcie mi otuchy i powiedzcie że da się z tym coś zrobić
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

white-maja Wyniki twojego męża nie są najlepsze i myślę, że od razu powinien się udać do androloga lub urologa. Z pewnością można je polepszyć preparatami witaminowymi i jeśli chcesz to już od zaraz, ale jeśli zależy wam na czasie to mąż musi wykonać podstawowe badania i udać się na wizytę, a witaminki nie zaszkodzą ale nie koniecznie pomogą na ile jest to potrzebne. Jak coś służę pomocę. Życzę szybkiej poprawy i głowa do góry :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kamaka_2006
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2009 00:00

Post autor: kamaka_2006 »

Buszko
Sprawa chyba jest juz nie aklualna ale jesli byś miał ajeszcze jakieś opakowanie to chętnie zkorzystam
Pozdrawiam
Kama
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

chętnie odsprzedam 47 saszetek proxeedu(jedno całe opakowanie i 17 saszetek),pytania proszę na priwa :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
adusia76
Posty: 143
Rejestracja: 11 lis 2007 01:00

Post autor: adusia76 »

to już nie aktualne ogloszenie ,sprzedałam leki
-3 lata starań ,armia 5.5 mln z tendencją
spadkową,marzec 2009 nieudana ivi
-03.07.09 BETA hcg 995mIV/ml naturalny
cud(':flowers:')
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ALDONA&year=2010&month=3&day=5&babycou
Awatar użytkownika
house1983
Posty: 47
Rejestracja: 16 lut 2009 01:00

Post autor: house1983 »

część
ja proxeed rozwaliłam na części pierwsze
cały skład kupiłam w osobnej tabletce
nie wiem jakie będą rezultaty, tak musiałam zrobić bo koszt jest wielki!!!
Awatar użytkownika
Murzynek
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2009 00:00

Post autor: Murzynek »

witam:)
wczoraj byliśmy z mężusiem u androloga który zalecił Proxeed wiec zamówiłam ...
o dzidzusia staramy sie około 1,5 roku i wiąże z tym lekiem duze nadzieje ...
po 3 miesiącach napisze o efektach kuracji
pozdrawiam
Murzynek :)
Awatar użytkownika
salcia19
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2009 00:00

Post autor: salcia19 »

Witam!
Jesteśmy z mężem po wszystkich badaniach w moim przepadku wszystko ok, wyniki męża są bardzo słabe :( . Lekarz zapisał Proxeed, Clostybegyt i Vit. w dużych dawkach, mam pytanie czy któraś z Was miała podobny sposób leczenia i jaki efekt końcowy? za odpowiedzi z góry bardzo dziękuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”