PROXEED

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

Awatar użytkownika
yolly
Posty: 1515
Rejestracja: 10 wrz 2007 00:00

Post autor: yolly »

aga_s
aga_s pisze:i jak? powtarzaliście badanie?
no coz nie tak latwo namowic chlopa na nastepne badanie niestety :twisted: -pewnie obawia sie , ze niezbyt to pomoglo , bo zdarzalo mu sie zapomniec .powiedzial , ze zrobi po 6 mies . moze uda mi sie go wczesniej namowic . w razie co napewno napisze . :D
30.08.07 HSG 1 jajowod niedrozny
6.09.07 -laparo-endometrioza I/II polipy
slaba armia - Proxeed
10.10.08 IUI :(
10.11.08 IUI udane - corcia 19.07.09
19.07.10 - kochany Anioleczek [*]
a teraz czekamy na szkrabika :))
Awatar użytkownika
solel
Posty: 14
Rejestracja: 01 sie 2007 00:00

Post autor: solel »

Krótkie pytanie ile l-karnityny jest w jednym serwowaniu, Może ktoś kto ma zobaczyć na opakowniu, bo nie wiem ??
Awatar użytkownika
paula710
Posty: 2638
Rejestracja: 23 gru 2006 01:00

Post autor: paula710 »

solel w 1 saszetce jest 1725 mg Fumaranu L-karnityny, co odpowiada 1000 mg L-karnityny, 500 mg Acetyl-L-karnityny, 1000 mg Fruktozy i 50 mg kwasu cytrynowego
25.05.2015 najukochańszy skarb
Awatar użytkownika
solel
Posty: 14
Rejestracja: 01 sie 2007 00:00

Post autor: solel »

dzieki bardzo bu suplementy mozna kupic osobno i juz je mam tylko sie zastanawiałem nad składem, a tak na marginesie to biore doping jak zawodowy sportowiec :)
Awatar użytkownika
tomul
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2006 00:00

Post autor: tomul »

Z tego co poczytałem na różnych grupach zagranicznych, to opinie o proxeed są zróznicowane. Przykład:

http://www3.fertilethoughts.com/forums/ ... 86533.html

Mnie mimo wszysko kusi, żeby tego spróbować. Czy macie jakieś dalsze doświaczenia? Jeśli tak to ciekawi mnie, jak długo po kuracji utrzymuje się poprawa parametrów nasienia.
Awatar użytkownika
Kathy9
Posty: 37
Rejestracja: 02 sie 2007 00:00

Post autor: Kathy9 »

Mój mąż stosował proxeed ale tylko przez półtora miesiaca. Mimo to zrobiliśmy badanie po trzech miesiacach. Zwiększyła się ilość ejakulatu z 1,5ml do3.5ml :) . Liczba plemników w 1ml pozostała bez zmian, czyli 18 mln. Ruch A zwiększył sie z 0% do 10% :D . Ruch B spadł z 30% do 10%.Ruch C( czyli ruch w miejscu)spadł z15% do 10%. Niestety wzrosła liczba plemników o budowie nieprawidłowej z 11% do 16% (norma wynosi 14%) Również liczba plemników nieruchomych wzrosła z 55% do 70%. Tak wiec moim zdaniem trzeba połączyć proxeed z witaminami np androvitem i/lub folikiem.
Awatar użytkownika
tomul
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2006 00:00

Post autor: tomul »

Ja stosowałem Proxeed przez 4 miesiące. Wyniki są następujące: A: 20% (było 20%), B: 5% (było 2%), C: 30% (było 30%), D: 45% (było 48%). Wzrosła koncentracja: 83,5 mln/ml (było 55 mln/ml). Spadła żywotność: 55% (bylo 65%). Poprawiła się liczba plemników o prawidłowej budowie: 20% (było 18%).

Na wynik badania mogło mieć wplyw stosowanie 2 antybityków (grypa) w okresie kuracji. Czyli preparat poprawia nieznacznie jakość nasienia, choć mogłoby być lepiej :-).
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

Witam sedecznie! Obiecałam, ze napiszę coś o leku Proxeed a więc po 6tyg. przyjmowania jedyny pozytywny wpływ to komórki spermatogenezy było 0.4 a jest 0.6. Pozostałe parametry nie uległy znaczącym zmianom, może też czas przyjmowania nie jest zbyt długi więc efekty moze dopiero po 3 miesiącach będą widoczne. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
yolly
Posty: 1515
Rejestracja: 10 wrz 2007 00:00

Post autor: yolly »

Witam :D wreszcie i ja moge napisac o wynikach mojego meza po stosowaniu tego preparatu.
stezenie nasienia wzroslo z 5.8 do 11 nadal jest ponizej normy
calkowita ruchliwosc wzrosla z 62 % na 80 %
ogolna ruchliwosc wzrosla z 11.5 na 35
totalna liczba nasiena z 18.6 na 44
objetosc z 3.2 na 4
morfologia bez znaczacych zmian

Przypominam , ze moj maz mial brac Proxeed przez pol roku . Zaczynal w grudniu zeszlego roku teraz mamy wrzesien a on jeszcze nie szkonczyl tej polrocznej kuracji - saszetek zostalo mu jeszcze na jakies 2 tyg . Nie bral tego preparatu regularnie . Zdarzaly mu sie kilkudniowe przerwy - czasem zamiast pic to 2 razy dziennie pil tylko raz , bo jak sie tlumaczyl zapominal a ja juz nie mialam cierpliwosci latac za nim ze szklanka ,bo twierdzil zlosliwie, ze ja go tylko faszeruje jakimis lekarstwami wiec dalam sobie na luz. Dzis po odebraniu wynikow widze , ze chyba ostro sie wezmie za picie tych witamin. W dalszym ciagu ma brac Proxeed + witaminy zalecone dodatkowo do tego preparatu . Dzieki temu zamiast in vitro bedzie proba podejscia do IUI. Trzymam kciuki za wszystkich ktorzy biora ten preparat i zycze cierpliwosci :bigok:
30.08.07 HSG 1 jajowod niedrozny
6.09.07 -laparo-endometrioza I/II polipy
slaba armia - Proxeed
10.10.08 IUI :(
10.11.08 IUI udane - corcia 19.07.09
19.07.10 - kochany Anioleczek [*]
a teraz czekamy na szkrabika :))
Awatar użytkownika
barby
Posty: 78
Rejestracja: 10 wrz 2008 00:00

Post autor: barby »

hmmmmm widze ze opinie na temat proxeedu sa rozne, ale ale....jednak przewaza pozytyw ;))) wiec meza moinformuje o ty a jego psychika napewno sie p[oprawi... my dopiero tzn moj M bierze dopiero od 1,5 tyg, ale ale nasienie jest bardziej wodniste, wczesniej bylo bardzo zlepione do kupy, trzymajmy za siebie kciuki....
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

Witam serdecznie obiecałam napisać o Proxeed plus po 3miesiącach kuracji:
Porównanie podstawowych wyników(pierwszy wynik jest z sierpnia - drugi z października)
29mln/1ml – 40mln/1ml,
Morfologia (patologiczne)- 83% - 74%
Ruch A 5%-15%
Ruch B 15%-20%
Ruch C 10% - 10%
Plemniki żywe 53%-48%
Host test 31%-41%
Plemniki prawidłowe 16%-25%
Na powyższe wyniki miały wpływ także leki hormonalne( jednak co mogę zaznaczyć, że po żadnym leku wcześniej parametry tak się nie poprawiły głównie jeśli chodzi o ruch i morfologie). Moje osobiste zdanie to takie, że proxeed plus na pewno pomógł w osiągnięciu tych wyników ale podniesienie poziomu testosteronu (jest on nadal lekko powyżej dolnej granicy) przez leki hormonalne- miało decydujące znaczenie!!! Sądzę, że jeśli nie jest przeszkodą jego cena warto spróbować:) Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
barby
Posty: 78
Rejestracja: 10 wrz 2008 00:00

Post autor: barby »

hej! dla nas proxeed sprawdzil sie , ale tylko jako kolejno wydane pieniadze w błoto!!!
po 3 miesiecznej kuracji wyniki wcale sie nie poprawily, juz w nic niewierze, za duzo mnie to kosztrowałao juz to wszystko zdrowia, daje sobie spokój, wiem ze wszystko bog ma w swojej sile to tylko od niego zalezy, czy bedziemy mieli dziecko czy nie, zalamana juz jestem
Awatar użytkownika
Still_Hoping
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2009 01:00

Post autor: Still_Hoping »

Witam, ja zacząłem to brać od wczoraj. Rzeczywiście diabelnie drogi, ale zobaczymy. Jeżeli chodzi o dawkowanie to lekarz ustawił mi na 1x na dzień. Oprócz tego biorę 2x dziennie biocynk oraz polfilin. W moim przypadku liczebność chłopaków lekarz ocenił pozytywnie, ale z ich przeżywalnością po 24h jest raczej cienko, a ta terapia ma to zmienić. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
tomul
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2006 00:00

Post autor: tomul »

Still_Hoping możesz napiasać jakie masz dokładniej parametry nasienia? U mnie liczebność też jest ok, gorzej z ruchliwością i żywotnością. Stąd zastanawiam się nad zasugerowaniem zmiany leczenia podobną do Twojej.
Awatar użytkownika
Jolcia1981
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2008 00:00

Post autor: Jolcia1981 »

Witam!!! mój mąż stosowal proxeed plus cztery miesiące 2razy 1saszetka dziennie, ogólnie parametry się poprawiły ale to też za sprawą leków hormonalnych (patrz powyżej!!!), co może wpływać pozytywnie na ruch to zawarta w nim L-karnityna, która usprawnia chłopaków by lepiej pływały. Warto spróbować bo mi udało się się zajść w ciążę z powyższymi wynikami, preparat drogi czy super rewelacja tego nie moge obiecać ale jeśli cena nie jest przeszkodą warto. A i jeszcze jedno sprawdźcie panowie koniecznie!!!! poziom hormonów głownie testosteronu!!!! zbyt niski powoduje zwiększoną liczbe plemników patologicznych lub nieruchomych, a warto to wykluczyć. Życze powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”