RUCHLIWOŚĆ plemników

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kama30
Posty: 953
Rejestracja: 05 lip 2004 00:00

Post autor: Kama30 »

Hej Dziewczyny,
co tak cicho :?:
moniu_d, gdzie się Podziewasz :?: :?: :?:
Najszczęśliwsza mama.
Awatar użytkownika
monia_d
Posty: 362
Rejestracja: 24 lip 2004 00:00

Post autor: monia_d »

Cześć Kamuś, widzę że w tobie cała nadzieja na tym wątku. Nikt nie chciał z nami gadać, więc pogadamy sobie we dwie.
Napisz co u ciebie dzieje się. U mnie zaczyna coś się kręcić, tzn. 1 października jadę z mężusiem do Bydgoszczy do doktorka na badania i zrobimy od razu USG jąderek itp. Zobaczymy co się tam w domku u chłopaczków dzieje :lol: Tak juz bym chciała żeby trwało leczenie bo ta niewiadoma trwa strasznie długo.
Całuski.
Dziewczyny gdzie jesteście? Czyżby wasze problemy znikły (tzn. jakby tak było to by było super!!!!!!!!!!!)
Awatar użytkownika
monia_d
Posty: 362
Rejestracja: 24 lip 2004 00:00

Post autor: monia_d »

Jestem,jestem :clap1: Cześć Kamuś, widzę że w tobie cała nadzieja na tym wątku. Nikt nie chciał z nami gadać, więc pogadamy sobie we dwie.
Napisz co u ciebie dzieje się. U mnie zaczyna coś się kręcić, tzn. 1 października jadę z mężusiem do Bydgoszczy do doktorka na badania i zrobimy od razu USG jąderek itp. Zobaczymy co się tam w domku u chłopaczków dzieje :lol: Tak juz bym chciała żeby trwało leczenie bo ta niewiadoma trwa strasznie długo.
Całuski.
Dziewczyny gdzie jesteście? Czyżby wasze problemy znikły (tzn. jakby tak było to by było super!!!!!!!!!!!)
Awatar użytkownika
monia_d
Posty: 362
Rejestracja: 24 lip 2004 00:00

Post autor: monia_d »

Chyba mi się coś dwa razy wcisnęło. Ups... :DDD:
Awatar użytkownika
melli
Posty: 674
Rejestracja: 13 maja 2004 00:00

Post autor: melli »

halo,halo

Moj maz dzis poszedl zrobic speriogram i posiew ,wiec zobaczymy czy wyleczyl e coli i czy sie poprawily plemniczki po roznych lekch .
Trzymajcie kciuki
monia :bigok: :cmok:
Awatar użytkownika
kwiatuszek78
Posty: 78
Rejestracja: 21 lip 2004 00:00

Post autor: kwiatuszek78 »

Kama, monia-d Ja cały czas czytam wątek, ale nie piszę, bo nic nowego u nas nie slychać. Dziś mamy wizytę u Dr. Janczewskiego i trochę się denerwuję. Mam nadzieję, że nie skreśli naszych nadziei na dzidziusia.

Pozdrawiam Was gorąco :D :cmok:
Kwiatuszek [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/blowkiss.gif[/img]

W oczekiwaniu na promyk nadziei

[url=http://www2.fertilityfriend.com/home/5f070]TEMPERATURKI[/url]
Awatar użytkownika
monia_d
Posty: 362
Rejestracja: 24 lip 2004 00:00

Post autor: monia_d »

Wiedziałam, że gdzieś tam sobie jesteście :wink: Tak czułam. A ty meluś, co tak cicho siedzisz? Ja cały czas czekam na info, a ty co? Ty Łobuziaro!!!!!!!! Ale trzymam :bigok: cały czas za Was, za Was wszystkie. Zresztą wy wiecie o tym. Kwiatuszku trzymaj się dzielnie, zobaczysz, że będzie wszystko dobrze, wierzę w to. Więc ty też musisz :flowers: Dziewczyny, nie możemy sie poddawać. Musimy być dzielne, bo jak nie my to KTO. Całuski dla Was wszystkich.
Awatar użytkownika
Jagus
Posty: 4470
Rejestracja: 07 kwie 2004 00:00

Post autor: Jagus »

Kwiatuszku, bardzo Cię prosze abyś zdała relecje z tej wizyty. My wybieramy się też na pierwszą wizytę i też u tego lekarza w przyszłym tygodniu :roll:
Nasza [url=http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatabu20060106_-8_Ninusia++is.png]Nineczka[/url]
Nasza [url=http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20080811_-8_Igunia+is.png]Igunia[/url]
Aniołek Kubuś [*]
25.01 CRIO - 18.02 widziałam serduszko...
Awatar użytkownika
kwiatuszek78
Posty: 78
Rejestracja: 21 lip 2004 00:00

Post autor: kwiatuszek78 »

Jagus Nie ma sprawy, wszystko dokładnie Ci opiszę. Na razie rozmawialam z nim tylko telefonicznie - dziwny człowiek. No ale zobaczymy co nam powie. Boję się strasznie, bo pierwsze wyniki mojego męża są naprawdę bardzo kiepskie.
Kwiatuszek [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/blowkiss.gif[/img]

W oczekiwaniu na promyk nadziei

[url=http://www2.fertilityfriend.com/home/5f070]TEMPERATURKI[/url]
Awatar użytkownika
Yolland
Posty: 498
Rejestracja: 28 sie 2004 00:00

Post autor: Yolland »

Witam, jestem tu poraz pierwszy, mój mąż zrobił wczoraj badanie. Nie mam przy sobie dokładnych wyników, bo zabrał je by dziś pokazać lekarzowi, ale chciałabym porady. Napisali mu że w ruchu żwawym 35%, w ruchu powolnym 40%, a bez ruchu 25%. Dalej wynikało, że żywych jest 75%. Poczytałąm tu na wątku o ruchu A, B, C i D. Czy należałoby robić jeszcze jedne badania, no bo przecież nie wiadomo jaki to ruch, może w miejscu.
kola2
Posty: 415
Rejestracja: 17 lip 2004 00:00

Post autor: kola2 »

WITAM
A MY WCZORAJ WYBRALIŚMY SIE DO PANA ANDROLOGA I ZAPISAŁ MOJEJ POŁÓWCE ZASTRZYKI I TABLETKI. ZASTRZYKI TO BIOGONADYL -JEŚLI DOBRZE ROZCZYTAŁAM Z RECEPTY- 2 RAZY W TYG, A TABLETKI TO PROVASAN 2 RAZY DZIENNIE . ZASTANAWIAM SIĘ BO JAK BYLISMY W NOVUM TO ANDROLOG NIE BYŁ DOBRZE NASTAWIONY DO DALSZEGO LECZENIA , WRĘCZ WYRAŹNIE POWIEDZIAŁ ,ŻE PO LECZENIU MOGĄ SIĘ SIĘ PARAMETRY JESZCZE POGORSZYĆ.
POZNALIŚMY RÓŻNICĘ MIĘDZY PRYWATNĄ KLINIKĄ , A SZPITALEM PAŃSTWOWYM- NIEBO A ZIEMIA JEŚLI CHODZI O WARUNKI, ALE JEŚLI MA TO POMÓC TO NIECH BĘDZIE. A MOŻE JAK DODATKOWO BĘDE KARMIĆ MOJEGO WITAMINKAMI I MACĄ TO NIE BĘDZIE ŹLE.
MAMY SIĘ TAK LECZYĆ 2,5 M-CA. TROCHĘ GŁUPIO BO JAK NIE BĘDZIE DOBRYCH WIADOMOŚCI TO ZNOWU NA SAME ŚWIĘTA. W ZESZŁYM ROKU PO RAZ PIERWSZY POSZLIŚMY DO NOVUM 18.XII JUŻ Z WYNIKAMI BADAŃ NASIENIA I LEKARZ NAS UŚWIADOMIŁ, ŻE DELIKATNIE MÓWIĄC NIE JEST DOBRZE.
TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI , JAK BĘDĘ MIAŁA JAKIEGOŚ ,,NIUSA,, TO BĘDĘ PISAĆ. POWODZONKA.
Awatar użytkownika
monia_d
Posty: 362
Rejestracja: 24 lip 2004 00:00

Post autor: monia_d »

Witaj Yolland, nie chciałabym ci źle powiedzieć, ale osobiście radzę ci skontaktować się z ndrologiem. On od razu zaleci dodatkowe ewentualne badania albo przepisze jakieś specyfiki. Sama musisz go podrasować witaminkami, o których wciąż piszemy. Często jest tak, że pomagają. Życzę wam powodzenia i nie opuszczaj nas. informuj o wszystkich działaniach. Będzie nam wszystkim raźniej :bigok: :flowers:
Kola2, ca ciebie też mocne kciukasy. Musi być dobrze. A święta będziecie mieli udane, no i Mikołaj będzie :D
Całuski-pa
Awatar użytkownika
Yolland
Posty: 498
Rejestracja: 28 sie 2004 00:00

Post autor: Yolland »

Dziękuję Monia. Androloga będę musiałą poszukać, jeszcze nie poczytałam, ale pewnie znajdę tu jakieś porady, gorzej z urlopem. Witaminkami karmię go już jakiś czas, bierze wszystko co znalazłam na forum, choc nie mam porównania bo to pierwsze badanie, ale mayślę że nastąpiła taka ogólna poprawa, no i te wyniki nie wyszły najgorsze. Problem w tym że u nas nie wszystko badają i muszę też znależś inne laboratorium. Pozdrawiam :cmok:
Awatar użytkownika
Kama30
Posty: 953
Rejestracja: 05 lip 2004 00:00

Post autor: Kama30 »

No, jak ładnie się wąteczek ruszył :D
Dziewczynki, my z mężusiem już na dużą poprawę chłopaków nie liczymy. Teraz tylko chcielibyśmy odzyskać to, co stracilismy w wyniku różnych "kuracji" :?
A tak w ogóle, to chyba sprawdziło sie u nas to co czasami się zdarza - po kuracji hormonalnej w zastrzykach (choragon), mojemu mężowi parametry podskoczyły, a po - gwałtownie spadły. I to chyba tu należy doszukiwać się przyczyny porażki.
A teraz tylko modlimy się ,żeby ta odrobinka ,która została wystarczyła i nie zawiodła podczas ICSI :roll:
Obecnie mojemu mężowi serwujemy tylko Androvit i nic poza tym , nawet MACĘ odstawiliśmy ( po niej nasienie mojego M. jest jak galaretka :oops: i jak ono ma gdzieś powędrować daleko w takiej postaci ? ).
W każdym razie, pozdrawiam Was wszystkie b. serdecznie .
Jagus i kwiatuszek, napiszcie jak po wizycie u dr. Janczewskigo, ciekawe co Wam (a raczej waszym połówkom) zaleci .
Dużo się mówi na forum o kuracji facetów CLO :roll: i podobno bardzo pomaga. Dziwię się, bo androlog z Novum mojemu tego nie przepisał :?:
monia, trzymam za waszą wizytę u androloga , dobrze ,że i u Ciebie coś zaczyna się dziać :wink:
Pozdrowionka dla Wszyskich Dziewczyn, Stałych Bywalczyń i Nowych :D
pa. K30.
Najszczęśliwsza mama.
Awatar użytkownika
kwiatuszek78
Posty: 78
Rejestracja: 21 lip 2004 00:00

Post autor: kwiatuszek78 »

KAMA30 Ja po wizycie u dr. Janczewskiego mam mieszane uczucia i raczej wątpię w jego umiejętności, ale moj mąż ma o nim jak najlepsze zdanie. Jeszcze nic konkretnego nam nie powiedział, czekamy na wyniki badania nasienia.
Jestem ciekawa co powie Jagus po wizycie u Janczewskiego

Pozdrowionka
Kwiatuszek [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/blowkiss.gif[/img]

W oczekiwaniu na promyk nadziei

[url=http://www2.fertilityfriend.com/home/5f070]TEMPERATURKI[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”