PREPARATY NA POPRAWĘ PLEMNIKÓW

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

Awatar użytkownika
igi88
Posty: 242
Rejestracja: 13 sty 2015 14:07

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: igi88 »

Moj mąż brał proxeed ale nie zadziałał wcale. Dosłownie wyniki identyczne jak z przed kuracji, brał też androvit, tran, omega3 itd też nic. Teraz dr W. polecił nam Profertil, zobaczymy czy pomoze.
02.04 na teście dwie kreski !!!

TP 11.12.2015

Uda się! :)
Awatar użytkownika
igi88
Posty: 242
Rejestracja: 13 sty 2015 14:07

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: igi88 »

Profertil pomogl baaaaaaardzo z pojedynczych po miesiecznej kuracji wzroslo do miliona :-D
02.04 na teście dwie kreski !!!

TP 11.12.2015

Uda się! :)
monikamac
Posty: 36
Rejestracja: 11 paź 2014 18:14

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: monikamac »

Profertil pewnie nie jest tani, ale jak pomyśleć jak wątroby naszych mężów odczuwają, gdy dostają w kość po tych wszystkich preparatach, to pewnie warto zainwestować w jeden porządny suplement.
Awatar użytkownika
click
Posty: 1683
Rejestracja: 07 paź 2007 00:00

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: click »

proszę o więcej opinii na temat profertilu, czy może pomogł komuś komu wcześniej nie pomagały inne kuracje witaminowe?

-- 31.03.2015, 20:03 --

a może jakiś inny tańszy preparat? mamy przerobioną macę, salfazin, androvit,
fioletova
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwie 2015 20:42

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: fioletova »

forumowicze powiedzcie gdzie moge dostać ten profertil... bo niestety obdzwoniłam połowę aptek i wszyscy mówią, że jest problem z dostawą i w hurtowniach ich nie maja.... a dzisiaj lekarz przepisał to mojemu M. :(
i też mówił, że jak mi sie nie uda go załatwić to można zastosować proxeed plus, ale to juz nie to samo co profertil...
pomóżcie.....
loni
Posty: 3581
Rejestracja: 05 wrz 2008 00:00

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: loni »

fioletova możesz zamówić np. przez doz. pl http://www.doz.pl/apteka/p65097-Profert ... uki_60_szt. do wybranej apteki w Twoim mieście, z tymże widzę, że cena dość wysoka.
na allegro też jest, ale kuracja na 3 m-ce od razu http://allegro.pl/profertil-kapsulki-18 ... 09107.html

Powodzenia!

... po 10 latach walki poznaliśmy nowy wymiar Miłości - SYNEK :loving:


fioletova
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwie 2015 20:42

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: fioletova »

Dzięki wielkie! Faktycznie szukałam tylko tych opakowań 60 szt, ale widze że te 180 są dostępne... Tylko zastanawia mnie fakt, że nie ma tego w aptekach nawet w Klinikach Niepłodności.. hmm.. tylko trzeba kombinować i szukać po internecie..
Ważne, że moge je gdzieś dostać... :-D [emo ciach] zaraz kupuje i licze że dają efekt jak najszbciej ...:) bo to ostatnia nasza nadzieja.. a jak nie to pozostaje in vitro... :( co dla mnie jest wielkim zaskoczeniem, bo juz synka 4 letniego mamy bez żadnych problemów a nagle tu mi z in vitro wyskakują.... :( załamana jestem....:(
loni
Posty: 3581
Rejestracja: 05 wrz 2008 00:00

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: loni »

fioletova ja większość rzeczy zamawiam przez neta, ale teraz już weszłam na doz i widzę, że ten Profertil jest niedostępny już...
Chyba, że to Ty kupiłaś? ;-)
Ten sprzedający z allegro ma dobre opinie, więc chyba wszystko powinno być ok.
Nie załamuj się, tylko walczcie!
Powodzenia i zdrowych, radosnych Świąt przy okazji! :-D :bigok:

... po 10 latach walki poznaliśmy nowy wymiar Miłości - SYNEK :loving:


fioletova
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwie 2015 20:42

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: fioletova »

loni hehe.. nie nie, ja kupiłam ten z allegro od razu na 3 miesiące bardziej opłacalny a i tak 3 miesiące minium mój M. ma go brać.... Zamówienie realizowane także po świętach będziemy mogli zacząć "kuracje" :)

Również życze Wesołych Świąt i dzięki za wsparcie :)

Samej ciężko mi przez to przejść, gdzie nikt wokół nie ma pojęcia jakie to trudne..
2 poronienia, laparoskopia, histeroskopia (usniecie przegrody). I w czasie mojego leczenia M. miał średnie wyniki a teraz okazuje sie że słabe i nie mamy za bardzo na co liczyć... tego sie nie spodziewałam !!! 2 lata minęły od staran i tu taka wiadomość... Wszyscy pytaja co i jak a mi w gardle stoi gula, żeby tylko nie ryczeć przy nich...

Pocieszam sie tym, że mam już 4 letniego Urwisa :)

Koniec żali na dziś ... :)
Dzięki jeszcze raz i Wesołych!!!!!
malina299
Posty: 42
Rejestracja: 15 paź 2010 14:31

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: malina299 »

Proszę o informację co zażywaliście na poprawę nasienia. Czy stosowaliście któryś z niżej wymienionych suplementów: Prenatal Probaby, Fertiman Plus?
fioletova
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwie 2015 20:42

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: fioletova »

Kuracja Profertilem rozpoczęta.... :) miejmy nadzieję, że pomoże... :)
loni
Posty: 3581
Rejestracja: 05 wrz 2008 00:00

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: loni »

fioletova pisze:Kuracja Profertilem rozpoczęta.... :) miejmy nadzieję, że pomoże... :)
Powodzenia! :bigok:
My testujemy Fertilman i L-karnitynę :)
Po L-karnitynie w ostatnim badaniu ruch "chłopaków" był lepszy niż wcześniej :-)

... po 10 latach walki poznaliśmy nowy wymiar Miłości - SYNEK :loving:


malina299
Posty: 42
Rejestracja: 15 paź 2010 14:31

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: malina299 »

Mąż miał zabieg żylaków p.n. Zrobiliśmy badania po pół roku od zabiegu i nie zażywaniu żadnych witamin. Co myślicie o wynikach:
Koncentracja: 66,5 x 10(mała 6)
Całkowita liczba w ejakulacie: 172,9 x 10 (mała 6)
żywotność: 58%
liczba komórek okrągłych: 6,4 x 10 (mała 6) NORMA: MNIEJ NIŻ 5X10
w tym liczba leukocytów 0,1 x 10(mała 6)
PH: 7,8
ruch postępowy (a+b): 5%
ruch niepostępowy (c): 18%
Nieruchome: 77%
Plemniki prawidłowe: 1%
Indeks teratozoospermii: 2,30 Norma mniej niż 2,09
Co myslicie o tych wynikach? czy to jeszcze mało czasu na poprawę po tym zabiegu?
czy któraś z was słyszała opinie o Profertil? uważacie ze moze pomóc? Dodam, ze udało się przy gorszych wynikach zajść w ciążę, 1 puste jajo płodowe, 2 niebijące serduszko w 10 t.c. Badania kariotypu wyszły ok, zespół anty... też.Proszę o opinie
loni
Posty: 3581
Rejestracja: 05 wrz 2008 00:00

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: loni »

malina299 z tego co ja widzę, to musicie popracować nad ruchliwością, polecam L-karnitynę w dawce co najmniej 1000 mg, ilość macie super :-D

... po 10 latach walki poznaliśmy nowy wymiar Miłości - SYNEK :loving:


fioletova
Posty: 20
Rejestracja: 01 kwie 2015 20:42

Re: PREPARATY na poprawę plemników

Post autor: fioletova »

loni trzymam kciuki !!! będzie :bigok:
malina299
Zdaniem mojego gin. najgorzej to poprawić morfologie czyli formy prawidłowe, my też mamy wynik 1% ... i dwa razy poroniłam w 6 i 7 tyg. i albo powodem była właśnie ta morfologia albo przegroda którą miałam. Tego nie wiemy bo badania nasienia robione były później ... ruchliwość mamy podobną, ale tym powiedział ze nie mamy sie przejmować, bo w ciąże zaszłam 3 razy , a ona powoduje niezachodzenie w ciąże.. jasne należy ją poprawić w miarę możliwości, ale niby to nie taki problem w naszym przypadku ... Tylko ta morfologia...Ilość macie super naprawde.. my mamy teraz 23,8 w ejakulacie a wczesniej było 219,4... spadek że hej... ale to podobno spowodowane tym że mój M. miał 2 tyg jakies grypsko i gorączke... to sie okaze przy następnych badaniach za 3 miesiące...
Gin. polecił nam ta kuracje tym profertilem mówił że jest najlepszy... a jak nie ten to proxeed plus, ale niby znacznie mniej skuteczny...
Zobaczymy..... jak sie nic nie poprawi po tych 3 miesiącach profertilu.. to pozostaje zapisać sie na in vitro...
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”