Infekcja przed planowaną laparoskopią

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Kajka123
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020 19:58

Infekcja przed planowaną laparoskopią

Post autor: Kajka123 »

Witam. Za 2,5 tygodnia mam planowaną laparoskopię ginekologiczną. Od kilku dni mam objawy sugerujące infekcję grzybiczną, tj. swędzenie, pieczenie, białe upławy. Byłam u ginekologa i że względu na zabieg przepisał mi globulki Fluomizin mówiąc, że pomogą na infekcje bakteryjne i grzybicze. Po kupnie leku przeczytałam w ulotce, że jest to lek tylko na infekcje bakteryjne. Nie wiem już co myśleć. Czy ten lek pomaga też na grzybicę? Proszę o pomoc.
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Infekcja przed planowaną laparoskopią

Post autor: Jan Domitrz »

Wszystko zależy od stopnia nasilenia infekcji grzybiczej jeśli są pojedyncze grzyby to leczymy głównie infekcje bakteryjną Z poważaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”