Okno implatacyjne

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
EwaN-89
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2019 14:29

Okno implatacyjne

Post autor: EwaN-89 »

Witam. Podczas mojej ostatniej wizyty u ginekologa pani doktor stwierdziła, iż prawdopodobną przyczyną niepowodzeń jest to iż mam za późno owulacje i nie łapię się na okienko implatacyjne. Ostatnio miałam wykonane 2 monitoringi które potwierdziły owulacje w 16dc. W związku z tym w tym cyklu mam stosować clostilbegyt 2-6d.c. a w 13 dniu cyklu mam się do niej zgłosić i będę miała podany ovitrelle. Stosuje też euthyrox i duphaston? Jak to jest z tym okienkiem implatacyjnym? Na jakie dni cyklu ono przypada?
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: Okno implatacyjne

Post autor: Jan Domitrz »

Okno implantacyjne jest to okres najwyższej szansy na zagnieżdżenie zarodka i ma miejsce po 5-7 dobach od owulacji długość trwania cyklu nie ma tutaj nic do rzeczy Z poważaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”