Histeroskopia - plamienie w następnym cyklu

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
sabina321
Posty: 343
Rejestracja: 12 cze 2015 09:32

Histeroskopia - plamienie w następnym cyklu

Post autor: sabina321 »

Dzień dobry Panie Doktorze

W poprzednim cyklu miałam histeroskopię - usunięto małego polipa. Po zabiegu miałam lekkie plemienie/krwawienie i miałam już miesiączkę.
W tym cyklu kilka dni po owulacji pojawiło się brązowe plamienie a wczoraj po ćwiczeniach lekkie krwawienie.. mam też podejrzenie wodniaka.
Chciałabym zapytać czy to krwawienie mogło nastąpić w skutek ćwiczeń, wodniaka czy źle wykonanego zabiegu? Po zabiegu na kontroli wszystko było w porządku.

Pozdrawiam
2015 - Laparoskopia Endometrioza IVst., + M przeciwciała

Provita

I IMSI - długi protokół

13.02.16 - transfer 2X8B- ciąża biochemiczna

II IMSI - ultra długi protokół ET 2*8b :(

Crio - :(



Niestety żegnamy się z Provitą



III Novum - start sierpie
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: Histeroskopia - plamienie w następnym cyklu

Post autor: Jan Domitrz »

Raczej nie powinno to być wynikiem zabiegu jeśli będzie to się powtarzało warto wykonać bad USG Z poważaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”