Niskie AMH

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kala2405
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2018 19:56

Niskie AMH

Post autor: Kala2405 »

Parę dni temu otrzymałam wyniki swoich badań hormonalnych,z których wynikało,że wszystkie hormony mam w normie,tylko AMH mam 0.37 :cry2:
Mam 39 lat i zdaje sobie sprawę,że stymulacja może być bardzo trudna :(
Jednak chcemy podejść do in vitro,bo jesteśmy jednak pełni nadziei,że może się uda.
Moje pytanie brzmi :
Czy jest szansa,na swoje komórki czy jednak komórki od dawczyni zwiększą moją szansę na powodzenie zabiegu i szansę na ciąże?
Jestem pełna niepokoju,proszę o odpowiedź.

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15811
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: Niskie AMH

Post autor: Jan Domitrz »

Wszystko zależy od faktycznej rezerwy moim zdaniem warto podjąć próbę jeśli odpowie Pani na stymulację a jeśli FSH jest w normie to taka szansa istnieje to szansa na ciążę jak najbardziej istnieje Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”