Ureaplasma, niedoczynność tarczycy

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
m3gi
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2018 15:11

Ureaplasma, niedoczynność tarczycy

Post autor: m3gi »

Witam. Od jakiegoś czasu staramy się o dzidzie. Ale w badaniach wyszło że mam Polipa na tylnej ścianie macicy ( tam gdzie zagniezdza sie zarodek ) Lekarz stwierdził że to dlatego nie mogę zajść. Polipa usunieto operacyjnie. Potem się okazało że mam ureaplasme i razem z partnerem wyleczylismy ja. Okazało się jeszcze że mam niedoczynność tarczycy lekarz przepisał mi Letrox 50 pół tabletki dziennie. Czy to oznacza że ja już nigdy nie będę miała dzidzi?? Jakie jeszcze musze zrobic badania?Dodam że mam już prawie 35lat. Jestem już załamana...
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: Ureaplasma, niedoczynność tarczycy

Post autor: Jan Domitrz »

Z informacji podanych przez Panią nie ma niczego co by bezwzględnie uniemożliwiało zajście w ciążę Myślę że wymaga Pani kompleksowej opieki i leczenia specjalistycznego Z poważaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”