Zespol LUF

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Zakoffana1989
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2018 08:29

Zespol LUF

Post autor: Zakoffana1989 »

ZESPOL LUF. Okazalo sie ze mam niepekajace pecherzyki. Jeden cykl mialam podany clo a potem zastrzyk ovitrelle. Ale sie nie udalo, beta hcg wyszla zerowa i dostalam okres. Moj ginekolog stwierdzil ze tylko in vitro mi zostaje.
Czy naprawde po jednym cyklu z ovitrelle niemozna nic woecej zrobic? Np sprobowal jeszcze jeden cykl z monitoringiem? Czy tylko zostaje mi in vitro?

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15796
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: Zespol LUF

Post autor: Jan Domitrz »

Zbyt mało danych aby podejmować decyzję o IVF Często wynik USg na podstawie której rozpoznaje się LUF jest porostu obrazem ciałka żółtego Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”