ORGAMETRIL w pozytywny wynik testu ciążowego

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
wghsk
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2018 15:56

ORGAMETRIL w pozytywny wynik testu ciążowego

Post autor: wghsk »

Dzień dobry!

Miesiąc temu wybrałam się do ginekologa - ten wykrył u mnie dwa torbiele i polipa. Kazał mi brać ORGAMETRIL 2 razy dziennie przez 45dni. Jestem w trakcie leczenia, zrobiłam test ciążowy który wyszedł POZYTYWNIE (żadnego krwawienia podczas brania tych leków nie było). Moje pytanie - czy lek Orgametril mógł wskazać wynik pozytywny przez swój skład i działanie? Czy może jest prawdopodobieństwo że faktycznie jestem w ciąży?


Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję :)

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15805
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: ORGAMETRIL w pozytywny wynik testu ciążowego

Post autor: Jan Domitrz »

Nie ma takiej możliwości żeby Orgametril zafałszował wynik testu ciążowego wynik wskazuje na ciążę Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”