Skoki AMH

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Gosia35
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2018 10:39

Skoki AMH

Post autor: Gosia35 »

Witam,

Prosilabym o porade jak interpretowac moje wyniki AMH(35 lat)
Styczen Amh - 7pmol/l
Marzec amh - 4.5pmol/l
Sierpien amh 8.9pmol/l

Wiem ze wzrost amh nie jest raczej mozliwy wiec jak mam rozumiec powyzsze wyniki? ktory jest prawidlowy? Wszystkie sa w dolnym przedziale ale bedziemy podchodzic do invitro I wydaje mi sie to jest wazne aby wiedziec jaki jest obecny poziom AMH w cell ustalenia protokolu.
Prosze o porade

Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17271
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Re: Skoki AMH

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Pula pęcherzyków zmienia się z miesiąca na miesiąc stąd takie zmiany w AMH Ale jednocześnie są to zmiany w obrębie jednego przedziałau
Jacek Szamatowicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”