Problem z nasienie

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Dalia28
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2018 21:52

Problem z nasienie

Post autor: Dalia28 »

Witam od parunastu miesięcy staramy się z partnerem o dziecko. Moje wyniki badań są w normie. Natomiast u partnera w wynikach nasienia wyszła oligospermia bardzo ciężka. Partner od paru miesięcy cierpi na zapalenie cewki moczowej które jak się okazuje było źle leczone. Nowy urolog mówi że może być tak iż po wyleczeniu zapalenia ilość plemników wzrośnie. Co Pan doktor na to? Czy w takim przypadku można stosować dodatkowo jakieś wspomagacze? Kolejna wizyta u Urologa 8 września.

Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17270
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Re: Problem z nasienie

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Jeżeli doszło do uszkodzenia nabłonka który produkuje plemniki to szanse na poprawę sa niewielkie A nawet jeżeli to nie należy się spodziewać rewelacji
Jacek Szamatowicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”