Miejsce na Twoją reklamę

Rak tarczycy a ciaza

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Adrianna23
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2018 10:40

Rak tarczycy a ciaza

Post autor: Adrianna23 »

Witam mam 37 lat w 2015 przeszłam całkowita operację usunięcia tarczycy z powodu raka brodawkowatego. Miałam 2016 podany jod leczniczy. Od tamtego czasu wszystko ok. Wynik tsh muszę utrzymywać na poziomie 0.03 i taki też jest proszę o info czy z takim poziomem tsh jest możliwość na naturalne zajście w ciążę. Inne wyniki ok amh ba poziomie 1.43 miesiączke mam regularnie. Dodam że nie byłaby to moja pierwsza ciąża. Dziękuję za odpowiedź

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15811
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: Rak tarczycy a ciaza

Post autor: Jan Domitrz »

Tak jest taka możliwość Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”