Proszę o opinie

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Kolak
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2018 21:27

Proszę o opinie

Post autor: Kolak »

Witam, odebraliśmy z mezem wyniki badania nasienia niestety rozpoznanie oligoAsthemzoospmia wyniki to objętość 4,0 ml koncentracja 1,0 ilość w ejakulacie 4,0 ruchliwość ppstepowa 16% zywotnosc 74 TOMO 0,6 ruchliwość nie postepowa 2% liczba komórek okrągłych 0,7 w tym leulocyyy 0,1 brał ruchliwości 82% proszę o jakieś opinie co mamy robić mąż w poniedziałek idzie na zabieg żylaków powrózka nasiennego

Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17270
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Re: Proszę o opinie

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Jeżeli żylaki dają dolegliwości trzeba je usunąć ale nie należy spodziewać się wielkich efektów
Jacek Szamatowicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”