Czy mogę teraz wykonać badania

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Aszka123
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2018 14:37

Czy mogę teraz wykonać badania

Post autor: Aszka123 »

Dzień dobry,
Panie Doktorze, przez ostatnie 6 miesięcy byłam na tabletkach antykoncepcyjnych, za chwilę kończę 1 cykl bez tabletek, od 18 dc przez 10 dni mam przyjmować luteine 2 razy dziennie po 2 tabletki podjęzykowo. Moje pytanie brzmi czy w nowo rozpoczętym cyklu 3-5 dc mogę wykonać badania lh, fsh estradiol, testosteron, prolaktyna? Czy krótki okres od zakończenia przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych oraz przyjmowanie luteiny nie zaburzy wyników? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Joanna

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15796
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: Czy mogę teraz wykonać badania

Post autor: Jan Domitrz »

Tak można Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”