hpv a in vitro

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Tadeuszek
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2016 13:17

hpv a in vitro

Post autor: Tadeuszek »

Witam,
zdecydowałam sie z mezem na ICSI(ze wzgledu na mala ilosc plemnikow w nasieniu)- stymulacja juz zakonczona, wczoraj punkcja(18 komorek pobranych), wszystko niby super. Transfer mial sie odbyc w poniedzialek. A tu dzwoni doktor do mnie i mi mowi, ze zrobili dodatkowa cytologie( przychodzac tam 1,5 miesiaca temu dalam im cytologie sprzed 4 miesiecy gr.1 wszystko idealnie), ze wyszło iz mam hpv wiec trzeba zamrozic zarodki i odlozyc transfer.. Prosze o rade, czy koniecznie musze przekladac transfer?Z góry dziekuje za odpowiedz.
pozdrawiam
Agnieszka

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15805
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: hpv a in vitro

Post autor: Jan Domitrz »

Nie jest to bezwzględne p/wskazanie do transferu Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”