utrogestan

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
sokolek84

utrogestan

Post autor: sokolek84 »

Witam Panie Doktorze
Obecnie jestem po pierwszej iui i dziś 24dc, od 15dc biore utrogestan dopochwowo i od samego początku brania tego leku mam bóle miesiączkowe, czasem silniejsze tak jakbym własnie dostała miesiaczke, podobnie było jak brałam luteine podjęzykową przez dwa cykle także miałam takie bóle od początku brania. Czy to jest normalna reakcja organizmu na te leki ? Jestem troche zaniepokojona tymi objawami. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Re: utrogestan

Post autor: Jan Domitrz »

nie ma to związku z przyjmowanymi lekam niestety te doleglwiosci sa na tyle subiektywne że bardzo trudnop wyjaśnić ich naturę Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”