BRAK MIESIĄCZKI

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Awatar użytkownika
jolkamw
Posty: 29
Rejestracja: 21 sty 2005 01:00

BRAK MIESIĄCZKI

Post autor: jolkamw »

Tak w skrocie :rok temu stwierdzono u mnie endometrioze ,leczyłam sie orgametrilem przez pol roku,leczenie zakonczylam w sierpniu i wszystko bylo w porzadku,ale do tej pory nie dostalam normalnej miesiaczki. Caly czas mam plamienia,na poczatku trwalo ono poltora miesiaca dostalam luteine no i przeszlo na pare dni i pozniej na nowo plamienia ,nastepnie lekarz przepisal mi tabletki antykoncepcyjne ktore bralam 10 dni po 2 i po nich dostalam miesiaczke,ale juz w 17 dniu cyklu zaczelo sie plamienie,a ze staramy sie o dziecko to lekarz przepisal mi znowu luteine,po niej przeszlo plamienie ale po odstawieniu tabletek po paru dniach zamiast miesiaczki znowu plamienie przeplatane ze skapym krwawieniem trwa to juz jakies 2 tygodnie. Co mam robic? Jaka jest tego przyczyna? Z gory dziekuje za odpowiedz
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Takie objawy to najczęsciej rozregulowany cykl i brak owulacj I trzeba stymulować owulacje zobaczyć czy ona w ogóle jest i ewentualnie potem stosować luteinę
Jacek Szamatowicz
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”