zagrozenie?

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dora27
Posty: 76
Rejestracja: 05 cze 2003 00:00

zagrozenie?

Post autor: dora27 »

Panie Doktorze czy 9 godzinna podroz samolotem w 7 tyg. ciazy uzyskanej w wyniku IVF moze miec wplyw na ciaze lub doprowadzic do poronienia?

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15811
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: zagrozenie?

Post autor: Jan Domitrz »

dora27 pisze:Panie Doktorze czy 9 godzinna podroz samolotem w 7 tyg. ciazy uzyskanej w wyniku IVF moze miec wplyw na ciaze lub doprowadzic do poronienia?
dla ciązy nie ma tutaj raczej niebezpieczenstwa ale trzeba dbac o to by np często spacerwoac pic duzo płynów zapobiegajac ewentualnej chorobie zakrzepowo zatorowej Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”