Słowa,które bolą

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

ODPOWIEDZ
szypułka_29
Posty: 9
Rejestracja: 21 lis 2016 12:27

Re: Słowa,które bolą

Post autor: szypułka_29 »

matowa_mama pisze:W naszej najbliższej rodzinie i wśród przyjaciół na szczęście póki co nie było żadnego dogryzania ani nieprzyjemnych komentarzy. Kończy się na pytaniach "Kiedy będziecie mieć dzidziusia?", bo w odpowiedzi wszyscy dostają "Wszystko w swoim czasie". Nikt o nic nie dopytuje. A nawet jeśli, to jest to raczej z troski niż dlatego, żebyśmy poczuli się źle. Zapewne jakaś dalsza rodzina czy znajomi snują jakieś plotki i domysły, ale się tym nie przejmujemy. Wszystkim nigdy nie dogodzimy. Najważniejsze jest nasze szczęście i to, co my czujemy. Potrzebowaliśmy trochę czasu, żeby do tego dojrzeć, ale lepiej późno niż wcale.
W Polsce to tak jest. Wszystko, wszystkich interesuję :/
Sysia
Awatar użytkownika
Małgosiaa8
Posty: 37
Rejestracja: 06 paź 2016 20:25

Re: Słowa,które bolą

Post autor: Małgosiaa8 »

Niestety tak to jest..
A slowa najblizszych bola
Próby od sierpnia 2015..
- niedoczynność tarczycy
- hiperprolaktynemia
- grudzień 2016 - HSG- oba drożne
- luty 2017 - nieudana IUI :(
- sierpień 2017- laparoskopia i chromotubacja- wszystko drożne, bez zrostów


Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń. Kluczem do sukcesu jest ich realizacja..
mikiiia
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2017 12:50

Re: Słowa,które bolą

Post autor: mikiiia »

cleo1234 pisze:Witam,
Bardzo często tu zaglądam i dziękuję Bogu,za to,że jest Bocian i można napisać i poradzić się osób z podobnymi problemami. Pisałam już wcześniej o mojej szwagierce, która strasznie zraniła mnie swoimi słowami wypowiedzianymi do naszej wspólnej koleżanki(że jestem nikim,bo nie mogę mieć dzieci,że unieszczęśliwiam mojego męża,że kupiłam psa,żeby nam dziecko zastąpił itp.)Do dziś dnia nie mogę sobie z tym poradzić, te słowa kołaczą mi się po głowie.Czuję żal i wielką nienawiść do niej. :firing: Ona mieszka daleko więc widzę ją może dwa razy w roku(od tamtej pory nie miałam ochoty na spotkania).Wczoraj okazało się,że przyjechała z rodziną na Święta do teściowej.Zapowiedziałam, że nie będzie mnie u teściów na Świętach ze względu na nią.Teściowa próbowała namówić mnie na wizytę i próbowała wywołać poczucie winy mówiąc"zrobisz jak zechcesz,ale będzie nam przykro jak nie przyjdziesz,przemyśl to".Czy uważacie, że robię niewłaściwie nie idąc tam na święta? Na samą myśl o niej robię się nerwowa i trzęsę się z nerwów. Nie umiem sobie z tym poradzić.Najgorzej,że mój mąż był strasznie oburzony jej słowami, ale do dziś nie rozmawiał z nią o tym co powiedziała.Twierdzi,że nie było okazji,ale ja czuję się tak, jakby on mnie zdradził i dawał ciche przyzwolenie na to co ona wyprawia! :x Pozdrawiam wszystkie staraczki.Dzięki, że jesteście!!
Ja jestem w troszeczkę podobnej sytuacji (byłam w ciąży po 3 latach starań ale straciłam ją). Siostra mojego męża powiedziała mi, że co przecież to nic takiego poszłam do toalety i wszystko spłynęło z wodą gdy wcisnęłam spłuczkę. W tym momencie ja wyszłam od niej z domu, mój mąż zrobił awanturę. Ale zachowałam się trochę inaczej, jeżdżę na święta i na urodziny do jej dzieci bo to jest najbliższa rodzina mojego męża i poza tym lubię pozostałą część jego rodziny, ale ją traktuję jak powietrze. Nie siadam koło niej, nie rozmawiam z nią lub odzywam się jak muszę na zasadzie "tak, nie, dzięki, proszę itp.". Ona w moich oczach straciła cały szacunek. Ważniejszy od niej jest mój mąż.
mikiiia
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Słowa,które bolą

Post autor: oluska_m »

Czas rozliczeń się zbliża, nie zapominajcie o 1% dla Bociana.
Dane potrzebne do wpisania w PIT:

KRS: 0000133538
Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian"

Wkrótce również będzie dostępny program do rozliczeń,dostępny bezpośrednio na naszej stronie :flowers:

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”