Miejsce na Twoją reklamę

ciagle walczę

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

ODPOWIEDZ
biedroneczka7

ciagle walczę

Post autor: biedroneczka7 »

Witam. Mam śliczną córeczkę, o którą walczyłam w programie refundacji ivf w 2014 r. Córka ma teraz pięć lat, chciałabym bardzo, żeby miała rodzeństwo, one też ciągle mówi o tym, że jest jedynaczką. Byliśmy z mężem ostatnio u lekarza z provity, kazał zrobić badanie nasienia. Zrobilismy tam gdzie nam radził. Dwa badania w odstępach 3 miesięcznych wykazało 0 plemników, obydwa badania :( . Załamałam się, mężowi to wszystko jedno ile ma dzieci, a ja tak bardzo chcę jeszcze jedno dziecko. Lekarz kazał zrobić badania genetyczne i po wynikach ewentualnie umówi nas na wizytę na biopsję. Stwierdziłam, że odpuścimy. Jednak cięzko zaakceptować fakt, że nie będzie kolejnego dziecka. Próbuję sie z tym pogodzić ale jest bardzo ciężko. Nie mogę uwierzy w to, że mój mąż nie ma wcale plemników... Już przy ivf było kiepsko ale były, a tu teraz taka porażka. Dziś siedząc sobie pomyślałam, że może powinniśmy wykonać jeszcze jedno badanie nasienia tylko gdzie indziej, w innym laboratorium, mam jeszcze taką malusieńką iskierkę nadziei, że jednak coś może wyjść...

starania od 2008r

2009 4xIUI :(

2009 IVF - Artvimed Kraków :(

2011 ISCI - Macierzyństwo Kraków :(

2013 zmiana kliniki na Angelius Provita Katowice kwalifikacje do programu MZ

2015r córka :D :*

oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)

ciagle walczę

Post autor: oluska_m »

biedroneczka7, :glaszcze
biedroneczka7 pisze:
13 wrz 2020 11:24
może powinniśmy wykonać jeszcze jedno badanie nasienia tylko gdzie indziej, w innym laboratorium
jeśli macie wątpliwości, to dla pewności można sprawdzić w innym labie
Bierzecie pod uwagę skorzystanie z nasienia dawcy? Może warto przemyśleć również taką opcję..?

powodzenia! :bigok:

2 IVF, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś

17.06.2019 :love: Michaś

biedroneczka7

ciagle walczę

Post autor: biedroneczka7 »

oluska_m, raczej nie biore pod uwagę dawcy, nie wiem czy bym sobie z taką opcją poradziła :(

starania od 2008r

2009 4xIUI :(

2009 IVF - Artvimed Kraków :(

2011 ISCI - Macierzyństwo Kraków :(

2013 zmiana kliniki na Angelius Provita Katowice kwalifikacje do programu MZ

2015r córka :D :*

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”