zbiór opowiadań, książka ?

Ogólnodostępne forum do omawiania spraw organizacyjnych i tego co się ostatnio dzieje i co w trawie piszczy...

Moderator: Moderatorzy z życia stowarzyszenia - informacje, nowości itp

ODPOWIEDZ

czy kupilibyście zbiór opowiadań "Moja droga do macierzyństwa"

tak
4
80%
nie
1
20%
nie wiem
0
Brak głosów

Liczba głosów: 5

aisak

zbiór opowiadań, książka ?

Post autor: aisak »

Witajcie.
Mam nadzieję, że moderator czy administrator nie usunie tego tematu...
A mianowicie chodzi mi po głowie pewien pomysł, ale potrzebuje waszej rady.
Wiem, że w sumie to nie ma zbyt dużo literatury w zakresie leczenia niepłodności, adopcji itp. Dlatego chciałabym wydać zbiór opowiadań, jakąś ksiązeczkę w której byłoby kilka opowiadań z róznym zakończeniem. Tzn. historie zakończone ciążą, adopcją czy też rezygnacją. Fajnie byłoby również zamiescic opowiadanie o AID. To byłaby jedna część, a druga to wywiady. Z lekarzem, psychologiem, osrodkiem ado, księdzem i może nawet dawcą nasienia. Wywiady mogłyby stanowić swego rodzaju komentarz merytoryczny do opowiadań. W przeciwieństwie do raportu który jest niewątpliwie kopalnią wiedzy, tu byłoby więcej historii i niż źródła fachowej porady.

Napiszcie proszę, co sądzicie o pomyśle. Czy znalazłyby sie osoby chętne do napisania opowiadania- ich historii życiowej.
Aha, jeśli chodzi o finanse, to chciałabym żeby potencjalni autorzy zrezygnowali z zysków. Na wydanie szukałabym sponsorów a ewentualne zyski z dystrybucji chciałabym aby zasiliły jakiś dom dziecka lub były przekazane charytatywnie - to jest jeszcze do uzgodnienia ;)

PS jesli macie swoje pomysły to podsuncie, może uda nam sie coś wspólnymi siłami zrobić :lol:

Dodane po: 22 godzinach 38 minutach:

Przepraszam, ale przenosze ten temat na forum :pogadajmy. Tam jest chyba wieksza czytalność :)
Odsyłam i zarazem zachecam do podzielenia sie opiniami :
/phpbbforum/viewtopic.php?t=50643

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z życia Stowarzyszenia - informacje, nowości itp”