Osoby które wysyłały deklaracje członkowską

Ogólnodostępne forum do omawiania spraw organizacyjnych i tego co się ostatnio dzieje i co w trawie piszczy...

Moderator: Moderatorzy z życia stowarzyszenia - informacje, nowości itp

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator

Osoby które wysyłały deklaracje członkowską

Post autor: Michal »

Proszę o kontakt wszystkie osoby które wysyłały deklaracje członkowską a nie dostały żadnej odpowiedzi od stowarzyszenia. Adres który widniał na deklaracji członkowskiej jest już od jakiegoś czasu nie aktualny i co gorsza listy wysyłane na ten adres nie wracają do adresata.
Aktualny adres do korespondencji to:
Stowarzyszenie "Nasz Bocian"
05-500 Piseczno
ul. Niecała 14a
Za zaistniałą sytuacje serdecznie przepraszamy.
--
Pozdrawiam
Michał

Niepłodność boli. Porozmawiajmy.

Awatar użytkownika
Hasik

Post autor: Hasik »

Ja wysłałam deklarację członkowską w grudniu. Prawdopodobnie na nieprawidłowy adres. Odpowiedzi od Stowarzyszenia nie dostałam, choć niedawno pojawiła się w moich postach ikonka, że jestem członkiem stowarzyszenia. Czy coś jeszcze powinnam zrobić lub oczekiwać?
Mama dwóch urwisów

blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia

Post autor: blankaz »

Cześć Hasik, cieszę się, że się odezwałaś. Kamień spadł mi z serca.... Mam ogromna prośbę: wysli ponownie deklarację członkowską, aby formalnościom stało się zadość. Na stronie głównej w zakładce Stowarzyszenie znajdziesz zgłoszenie z podanym juz prawidłowym adresem :oops: Bardzo Cię przepraszam za to zamieszanie adresowe i oficjalnie witam wśród naszych Członków :flowers:
Blanka

Awatar użytkownika
Hasik

Post autor: Hasik »

Hej, dziękuję za powitanie. Wyślę deklarację ponownie. No problem.
Mama dwóch urwisów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z życia Stowarzyszenia - informacje, nowości itp”