PROGESTERON i leki do suplementacji

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

moniusiala
Posty: 4476
Rejestracja: 09 lis 2011 14:45

Re: PROGESTERON i leki do suplementacji

Post autor: moniusiala »

czy któraś wie, czy progesteron w postaci utrogestanu i prolutexu jest widoczny w badaniach krwi. Wiem tylko że duphaston nie. Po zwiększeniu dawki prolutexu z 1 na 2 i zmniejszeniu utro o dwie taletki, spadł mi progesteron i teraz nie wiem czy to wina tego ze faktycznie spadł, czy innej godziny badania, czy moze tego że np prolutex nie jest wykrywany we krwi? I tak mój poziom progesteronu na razie nie jest dobry, ale chciałabym to wiedzieć, z jakiej przyczyny ten sapdek
azoo, fsh 70
2 biopsje, 2 m-tese,
3 procedury,
1 strata = immuno
Synek 05.2016
Córcia 12.2017
05.2019 crio :-(
06.2019 crio :-(
Koniec leczenia
moniusiala
Posty: 4476
Rejestracja: 09 lis 2011 14:45

Re: PROGESTERON i leki do suplementacji

Post autor: moniusiala »

jednak progesteron mi wzrósł sporo w następnym badaniu, po prostu poprzednie badanie zrobiłam kilka godzin później niż zwykle, stąd wynikł spadek. Radzę więc badać zawsze o tej samej porze.
azoo, fsh 70
2 biopsje, 2 m-tese,
3 procedury,
1 strata = immuno
Synek 05.2016
Córcia 12.2017
05.2019 crio :-(
06.2019 crio :-(
Koniec leczenia
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: PROGESTERON i leki do suplementacji

Post autor: oluska_m »

Kochani forumowiczeW ramach trwającego Tygodnia Świadomości Niepłodności zapraszamy do udziału w akcji Pocztówek Nadziei Tegoroczna odsłona ma wyjątkowy wymiar: nie tylko dzielimy się nadzieją, ale tym razem ślemy pocztówkę również do polityków i mediów.Pełną informację znajdziesz :arrow: tutaj jest też utworzone wydarzenie na facebook

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”