KatarzynaS86 - blog

pytania

Witam,

poszukuję lekarza endokrynologa z Warszawy

Witam,jak w temacie poszukuję dobrego lekarza endokrynologa z Warszawy, który nie będzie patrzył na normy TSH tylko na całość, znalazłam dobrego, który stwierdził (na podst. badań, wieku, samopoczucia), że coś nie gra i mimo, że TSH mam w normie to jego zdaniem najlepiej zbić do 1 max 2 tak aby wszystkie hormony tarczycy były podobnej wartości z tym, że on jest we Wrocławiu.

niepłodność (idiopatyczna) idiotyczna

Mało piszę tutaj na bocianie, ale zaglądam często bo każde pozytywne zakończenie starań o dziecko dodaje sił. Poznałam tu wiele problemów niektóre podobne do moich. Tylko jakoś nadal nie mogę pojąć jak to jest, że od wszystkich lekarzy od pewnego czasu słyszymy dokładnie to samo "nasienie dobre, bo pow.

mthfr czy ktoś miał podobnie

dodam tylko jeszcze, że miałam robiony dodatkowo czynnik Leiden i CFTR i wyszły prawidłowo.

mthfr czy ktoś miał podobnie

Czy któraś z was miała badanie MTHFR i wynik heterozygota CT, heterozygota AC a do tego mutacja G20210A w układzie heterozygotycznym w genie II czynnika krzepnięcia krwi (protrombiny wynik pozytywny?

w końcu jest luz

Może zacznę od początku, nasza historia z niepłodnością zaczęła się 4lata temu, rok po ślubie, który był 4,5 roku temu zdecydowaliśmy się na dziecko-brak zobowiązań to dlaczego nie. Byliśmy dość młodzi ja 25 lat, mąż 28 to było pewne, że się uda. Na początku przez pierwsze miesiące do głowy nam nie przyszło aby się zbadać bo nie znaliśmy tematu, po ok roku poszłam na podstawowe badania i wszystko ok, dalej starania a w międzyczasie co raz więcej badań i dalej ok.

Ku pokrzepieniu serc

Chciałabym dodać otuchy wszystkim, którzy mają podobny problem jak my. Wiem, że jak się czyta takie historie a ma się wyniki przed sobą to ciężko uwierzyć. U nas wygląda to tak, że staramy się blisko 4lata, od 2 mój mąż ma (miał :-)) zdiagnozowaną oligozoospermia ciężką i bardzo ciężką, pierwsze badania były na poziomie 5mln/ml i 30mln ejakulat, podobne wartości w kilku badaniach, badanie z tamtego roku z jesieni 3mln/ml i 10mln/ejakulat.

Subskrybuje zawartość