Marko2 - blog

jaka klinika w warszawie

Możecie polecić która klinika i lekarz jest dobry w Warszawie do in vitro .

AMH

Odebrałam już wynik AMH i wyszedł bardzo wysoki 12,02 :( czy miał ktoś taki sam ???

Zaczynamy walkę od początku.

Tak zaczynam walkę o maluszka od początku.I to jest początek i naprawdę wierzę ,że zakończy się upragnioną ciążo i dzieckiem.Tym razem nie poddam się tak łatwo jak do tej pory.W pazdzierniku miałam wizytę u lekarza ,który odmówił mi leczenia ponieważ stwierdził ,iż nic nie pomoże jak tylko zabieg in vitro .Oczywiście totalna załamka płacz ,obwinianie się dlaczego ja .Po kliku miesiącach ,rozmowach i namowach najbliższej rodziny podjęliśmy decyzje podchodzimy do zabiegu in vitro.

in vitro

Witam wszystkich !
Czy wiecie jaki jest dobry lekarz do przeprowadzenia zabiegu in vitro w klinice Novum w Warszawie.Będzie to pierwsze moje podejście do zabiegu więc nie wiem kto jest dobry i komu można zaufać.Bardzo proszę o podanie nazwiska lekarza jeżeli ktoś miał tam zabieg i ma jakieś doświadczenie i zna lekarzy.Będę bardzo wdzięczna .

cena zabiegu

Witam! czy jest może ktoś z was na bocianie kto przechodził teraz lub jest w trakcie in vitro w klinice Novum w Warszawie.chciałam bym się dowiedzieć jakie są zlecane badania przed zabiegiem jak i również jak wychodzi to cenową.
Bardzo proszę o informację jeżeli ktoś taką posiada.

po wizycie

I mam już po wizycie wszystko się wyjaśniło nie ma dla mnie żadnej innej szansy aby zostać mamo aby pozostało in vitro .Boże nie wiem czy jestem gotowa na taki krok wszystko mnie przeraża na co innego liczyłam.Dzisiejszy dzień był jednym z najgorszych w życiu .Skąd wezmę pieniądze na leczenie z skąd wezmę wiarę i siłę.Niema już sił i bardzo boje się.

Już jutro

Jak ten czas szybko leci już jutro mam wizytę u lekarza .
Już jutro dowiem się ja wygląda moja sprawa w oczach nowego lekarza.
Już jutro będę szczęśliwa lub już jutro stracę ostatnie nadzieję.
Już jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemyślenia

Wizyta umówiona czas leci pozostało 10 dni i wszystko taką mam nadzieje ,że wszystko się wyjaśni czy mam jakoś nadzieje na lepsze jutro czy zostanę w końcu mamą,czy może moje oczekiwania pozostaną tylko marzeniami które się nigdy nie spełnią.Nie wytrzymam dłużej takiej niewiedzy a zarazem boje się prawdy,Boże podpowiedz mi czy będzie dobrze .Nic mnie nie cieszy tylko wszystko denerwuje a nikt mnie tak na prawdę nie rozumnie.Może odwołać tą cholerną wizytę i będę wtedy spokojna a co będzie za kilka lat jak nic nie zrobię w tym kierunku aby być mamą czy nie będę mieć żalu do samej siebie Boże p

Czas zacząć..................

W końcu nadszedł czas zacząć walkę o swoje szczęście . Minęło kilka długich lat i bardzo ciężkich w bólu ,cierpieniu i tęsknocie za swoim szczęściem .pozostawiam za ścianą samotności strach ,a zabieram ze sobą nadzieje wiarę i miłość .Wierze że nam się uda być szczęśliwymi rodzicami.
Wizyta u lekarza 19.10 2013 r.powitamy Warszawę i zaczynamy walkę.Odliczam dni i godziny musi być dobrze .Trzymajcie moje kochane za nas kciuki.

Subskrybuje zawartość