nusia368 - blog

in vitro

Witam po dłuższej przerwie. Czwarta inseminacja nie udana dziś przyszła @ ale nie jestem załamana bo wiedzieliśmy,że tak będzie.Mąż zrobił specjalny test i wyszło, że zostaje tylko in vitro. 13 stycznia mamy wizytę i dowiemy się na czym to polega jakie badania itd. Jestem ciekawa ile czasu to potrwa za czym zacznę brać leki.

inseminacja

Nawet nie umiem opisać co czuję trzecia inseminacja się nie udała.

inseminacja

Podchodzę do trzeciej inseminacji. Już bez nerwów i bez nadziei przecież wiem, że znowu nic z tego nie będzie.Po CLO był jeden pęcherzyk a normalnie mam dwa po za tym nic się nie zmieniło wszystko jest dobrze. Bratowa w grudniu rodzi trzecie dziecko mam nadzieje,że uda mi się cieszyć z jej szczęścia...moje chyba już nigdy nie nadejdzie.

HSG

Trauma... nie rozumiem dlaczego jednych boli mniej a drugich więcej dla mnie było to przeżycie o którym bardzo chciałabym zapomnieć i na pewno nie jest to niski próg bólu.

Badanie

Witam,
W poniedziałek idę na badanie drożności jajowodów, trzymajcie kciuki żeby nie bolało.Mój ulubiony pan doktor obiecał, że nie będzie. Nowa nadzieja :-)

Kolejna przegrana

Już wiem...,już czuję ona przyjdzie @, 2 inseminacja przegrana.Chce mi się wyć nikt mnie nie rozumie i te słowa jeszcze się wam uda, ale ja chce teraz!!! nie mam sił na dalszą walkę, siedem lat narzeczeństwa, rok po ślubie, niby oboje zdrowi a tu nic... W pracy ciągłe pytania kiedy ? Nie wiem może wcale, może Bóg Myśli, że będę złą matką. Nie czuje się kobietą... Czuje się beznadziejnie. Dużymi krokami zbliżają się święta już się boję tych życzeń: dzidziusia a ja znowu będę miała łzy w oczach.

Głupieję?

23 września godzina 20 zastrzyk z ovitrelle, 24 września 8 rano druga inseminacja dziś zrobiłam pink-test druga kreska bardzo jaśniutka ale jest, głupieję bo nie wiem czy test zafałszowany przez zastrzyk czy wczesna ciąża.Wielki szacunek dla tych którzy starają się o dziecko latami i jeszcze nie zwariowali.

inseminacja

Jestem po inseminacji, 28 dzień cyklu rano test- brak ciąży, miesiączkuje regularnie ,czuje że @ przyjdzie dzisiaj najdalej jutro biorę luteine tzn.że brak ciąży? czy mam zrobić drugi test? :-(

Jak zacząć żyć

Mam 29 lat mąż 27, wyniki nasienia bardzo złe u mnie torbiel, szwagierka zachodzi w ciąże z trzecim dzieckiem cała rodzina się cieszy a ja sobie nie radzę z zazdrością.Czuje, że w środku mnie rozrywa...

Subskrybuje zawartość