Magdalenia - blog

podjęliśmy decyzję

Podjęlismy decyzję o adopcji. Było duzo rozmów, dyskusji, przemysleń, czy aby na pewno damy radę, a co będzie jak uda nam się kiedys naturalnie. Ale teraz juz wiemy że damy radę, że będziemy to dziecko bardzo, bardzo kochac a gdyby udało się kiedys naturalnie to będziemy mieli swoich dwoje:) Zresztą zawsze marzylismy o trójce więc w czym problem. Sławek wyszukuje w internecie sklepy z łóżeczkami a przeciez dopiero jutro idziemy na pierwsze spotkanie do ośrodka. Ale juz widzę jak śmieją mu sie oczy kiedy o tym rozmawiamy.

wspomagacze juz mam

Wczoraj udało mi sie wyjśc troszkę wcześniej z pracy i od razu poleciałam do apteki. Uzbrojona w notes z pospisywanymi z forum nazwami wspomagaczy i ulepszaczy :))) zaatakowałam panią aptekarkę.
Kupilam olej z wiesiołka, i castangus i hormeel S. Zaatakuje moje jajeczka :)) ze zdwojoną siłą. Niech nie myslą że pozwolę aby przeleniuchowały taką piękną wiosnę i broń Boże żeby przegapiły bociany.Bo ja w tym roku chcę chodzic w letnich sukienkach pod którymi będzie się uwidaczniał sliczny zaokrąglony brzuszek:))

czekam na miesiączkę

Dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego jak długo nie pisałam ( właściwie uzmysłowiła mi to Klarysa ).
Jestem juz po wszystkich czterech zastrzykach- nareszcie. Teraz czekam na miesiączkę, a z nią na nadejście okresu wzmożonych działan o dzidziusia. Drżyj mój mężu.
To smieszne że wcześniej płakałam i nienawidziłam tych dni w których pojawiała się miesiączka a teraz najpierw płaciłam i to słono po to żeby jej nie było a teraz czekam z utęsknieniem na to żeby wreszcie się pojawiła.
Moja siostra ma juz córeczkę.

po drugim

Jestem juz po drugim zastrzyku. Czyli polowa leczenia za mną. Cieszę się chociaż może to glupie ale mam dziką nadzieję że to wlaśnie bedzie to... że te zastrzyki pomogą ... że po nich wreszcie się uda.
Jeszcze dwa zastrzyki, troche poczekam na @ i zabieram sie ossstro do pracy.

mam doła

Czytam forum i coraz bardziej jestem załamana. Czy jest tam ktoś na górze??? Jak dopuszcza do tego że jest tyle ludzkich nieszczęśc??? Jak może spokojnie patrzec na kobiece łzy??? Przecież podobno posiadanie dziecka to cud boski więc dlaczego tych cudów coraz mniej....
Ostatnio w każdą noc śnią mi się dzieci... Co z tego skoro nie moje...

pierwszy dzień z Bocianem

Dzisiaj zarejestrowałam sie do Bociana. Po co?? Po to żeby móc pogadac z ludźmi którzy mają takie same problemy, poszukac porady i pocieszenia ( nikt z moich znajomy nie wiem że mam problem z zajściem w ciążę- po co fałszywa litośc).Leczę się już ponad dwa lata i nic, może teraz się uda- w końcu wiem co tak naprawdę mi jest ( endometrioza ). Modlę się codziennie o tego maluszka, może ktoś tam na górze mnie wysłucha

Subskrybuje zawartość