ulus - blog

4 ckl po odstawieniu Asi od cycorka

obecnie zaczęłam 4 normalny cykl. Cykle mam 34-36 dniowe, owu wynikajaca z tempek (nie robiłam usg) jest w 23-24dc, niestety mam dość krótkie fazy lutealne, ok. 11-12 dnie, raz była za długa 17 dni.

Myślę, że nie mam owu, ale zawsze morze zdarzyć się cud.

Trochę mnie martwi faza lutealnawięc kupiłam duphaston. W poprzednim cyklu wzięłam 1x1tab. przez 10 dni. Ale chyba w tym cyklu nie będę brała a by zobaczyć czy nadal tak jest, bedę mierzyć tem. i zrobię test ok. 12 dpo.

zaczynamy starania o drugi cud

dwalata temu 20 stycznia 205 roku urodzilam Asieńkę, jest wsaniała. Udało się nam po leczeniu w Krio, lecz ten cykl był bez stymulacji, to ciaża z odbicia (?). musze konczyc bo Asienka nie daje mi szans

smutno mi :(((

dzisiaj jest 19 dc, niestety jest mi smutno. nie mam śuziku, jest sucho i boję się, że nie będzie owu :(

ostatatni cykl naturalny przed iui

cóż, nie udało mi się. Dawno nie pisałam, nawet zapomniałam, że mam swój dziennik. Mocno przeżyłam ostatnią @, tak bardzo wierzyłam, że jestem w ciąży. Dwa razy złapał mnie straszny płacz (raz w nocy), musiał mi pomóc mój kochany misio. Po 2-3 dniach doszłam do siebie. Ale teraz coraz częściej myślę o adopcji.

Misio, ostatnio powiedział, że po kilku nieudanych iui możemy starać się o adopcję. Wystraszyłam się, że już nic mi nie zostało tylko adopcja.

ogromna nadzieja

dzisiaj jest 10 dzien po owu, tak wynika z temperaturki. Strasznie się nakręciłam, że będę w ciąży. Bardzo bolą mnie piersi (tak od 2 dnia po owu). Temperaturaka stale wysoka ostatnio 37 i wyżej. Mam taką ogromną nadzieję. Nie mam jednak cbaiaławego śluzu.
Co z tego będzie @ czy II?????????????
Już niedługo się okaże. Aż się boję co bedzie jak się nie uda, muszę już na to się przygotować.

Dzisiaj było coś nie tak u L. ciekawe co się stało ? Dowiem się dopiero ok. 22-ej.

Och jeszcze 4 dni. W piątek już będzie wiadomo.

znowu nadzieja

jestem teraz w 25 dc, ktory rozpoczał się 14 grudnia 2003. Myślałam, że po metforminie będzieznow cykl bez skoku temperatury, a tu niespodzianka, ju ż 5 dni po owu i wykres książkowy. Znow mam nadzieję , że się uda. Zobaczymy za 9 dni. Jak się nie uda to muszę załatwić sobie opakowanie Metforminy, na następny cykl. Do Krio pojedziemy chyba dpiero w połowie lutego. A mi marzyła się inseminacja.

coraz mniej nadziei

Tak mi smutno, dziś jest 17 dc a mi ciągle spada temperatura i jest sucho :-(((. Czy to znaczy, że laparoskopia robiona wwe wrześniu nie nie dała? Tak bym chciała pojechać do Białegostoku 12 lub 15 stycznia, ale nie wiem czy dostanę wtedy okres i czy w ogóle go dostanę :-(((. Smutno mi.

tracę nadzieję na cykle owulacyjne

niestety w drugim cyklu po laparo, tak dziwnie układa się tempertura, że podejrzewam brak owulacji. A dr M. zalecił 3 cykle naturalne. Czy one w ogóle były, są lub będą? Biore Metforit, Foilik i wiesiołek ( do owu).
Co to będzie? Ile jesze minie czasu, aż ujżymy naszą zdrową radosną i dobrą dzidzię. Smutno mi, ciągle o tym myślę, a to szkodzi.

Kriobank

Byliśmy w sobotę (15 listopada 2003) w Kriobanku, lekarz Mrugacz powiedział, że przez 3 miesiące powinniśmy starać się o ciążę naturalną. Zapomniałam mu jednak powiedzieć o dwóch negatywnych testach PCT.
Teraz mierzętemperaturkę, biorę olej z wiesołka, wit B oraz Metforminę.

nadzieja

mam oktgromną nazieję, że dzisiejsze malusieńki plaminie to implantacja zarodeczk, a nie @.

Widziałam dziś młodą dziewczynę w ciąży, ale czułam się dobrze myślałam: jak Ci dobrze, że jesteś w ciąży. Ale nie zazdrościłam.

Rozmawiam z Bogiem i prosze Go o pomoc. Cała się mu polecam.

Subskrybuje zawartość