kingapolak7 - blog

Zaczęłam wierzyc w cuda

Teraz to i ja wierzę w cuda. 20 lat starań o ciążę. 9 transferów. Na swoich komórkach ale i 2 pełne procedury KD (komorka dawczyni). Z tego jedna ciąża roniona w 9tc i trzy biochemiczne. Totalna depresja, dół, niemoc. Fizyczna i psychiczna. W tym calym szaleństwie przeszłam nawet leczenie immunosupresyjne po którym myślałam, że zejdę z tego świata. Lekarze jednoznacznie nie potrafili określić dlaczego nie mamy dzieci. Dlaczego in vitro się nie udaje. Po latach leczenia i wydaniu kasy jak na całkiem przyzwoite mieszkanie, postanowiliśmy o adopcji.

Jestem w ciąży

Zawsze uważałam, że adopcja jest cudem. Cudem narodzin dziecka z serca. I wiem, że brzmi to jak frazes ale córka jest naszym największym Cudem. I ten nasz cud sprawił, że stało się niemożliwe. Miesiąc temu dowiedziałam się że jestem w ciąży. Równy rok od Tego Telefonu odebrałam pozytywny wynik bety.
Dziś 10 tc. Do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć, do dnia dzisiejszego boję się cieszyć.

Mamy córcię <3

Wpadłam się pochwalić !
Tuż przed świętami zadzwonił do nas Magiczny Telefon! Mamy 4,5 letnia córcię . Jest cudowna, mądra, śliczna . lepiej jej sobie wymarzyć nie mogłam. Uwielbia ciastolinę i kolorowanki. Pięknie liczy do 20 , zna kolory, cudnie śpiewa a jej śmiech jest tak zaraźliwy, że boki zrywamy.
Na ten moment odwiedzamy ją u OP prawie każdego dnia. Zaczynają się trudne pytania. Kim jesteśmy, czy mamy dzieci?
Czekamy na powierzenie pieczy i lada moment będziemy juz na zawsze razem.

NOWA STRONA BOĆKA!!!!

Powstaje NOWA STRONA BOCIANA

Chcielibyśmy poprosić Was o pomoc, o istną burzę mózgów!

Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami: czego brakuje Wam na forum, za co je lubicie, a co Wam przeszkadza? Jakie treści/zakładki naszej strony internetowej odwiedzacie, jakich informacji szukacie na naszym portalu?

[=150]Nie musicie odpowiadać na każde z postawionych pytań, napiszcie tyle, ile chcecie - o tym co przychodzi Wam do głowy, co uważacie za istotne.

Dyskryminacja

Przez wiele lat leczenia, wielokrotnie spotkałam się z dyskryminacją Niepłodnych. Przykładów mogę mnożyć ale napiszę o ostatnim który miał miejsce.

Adociąża ...WOLNOŚĆ

To mój wpis na forum. Ale myślę , ze idealnie nadaje się do mojego Bocianowego Pamiętnika. Jestem szczęśliwa...
...uporałam się że swoją niepłodnością, zdałam sobie sprawę że przez 18 lat walczyłam o ciążę. Teraz wiem, że droga do macierzyństwa może być inna. I wcale nie musi zaczynać się od brzucha. Może być od serducha.
Jesteśmy już w połowie kursu.

Dla Ciebie Dziecino

Kochany Skarbie!
Jest wieczór. Mamusia z tatusiem usiedli sobie wygodnie w fotelach , zrobili gorącą herbatę i postanowili napisać do Ciebie list. Obok przysiadła sobie Polcia, nasza kicia , jakby czując ze będzie to bardzo ważny list - nasza Kruszynko .
Zanim napiszemy do Ciebie kilka słów, zastanawiamy się czy Ty już sobie słodko śpisz? Czy Twoje sny są beztroskie i kolorowe? Czy jesteś Nasz Cudzie przykryty i masz przy sobie swoja ulubiona maskotkę? Kochanie?

Adociąża ...WOLNOŚĆ

Moje uczucia... WOLNOŚĆ ....hmmm taka prawdziwa. W momencie kiedy dostaliśmy oficjalną decyzje ze zaczynamy kurs , zaczęliśmy Nowe Życie. W przenośni i dosłownie. Wywaliliśmy wszystko z domu. Zostało łóżko które kupiliśmy całkiem niedawno ( stare ledwo zipało, miało 15 lat bo nie było nas stać by kupić nowe...leki , wizyty, zabiegi). Dziś skończyliśmy zakładać nowe podłogi, przed nami jeszcze wiele pracy...ale jakiej przyjemnej. Padam na pysk ale z tego szczęścia upiekłam szarlotkę. Boziu jak pięknie pachnie. Popijam herbatkę, jem szarlotkę i pisze.

Złość, brak wiary i skrępowanie - jestem "pusta"

Nie chciałam pisać na forum ze podchodzę do crio ...w sumie sama nie wiem dlaczego , możne dlatego ze to już mój enty , może czuje już skrepowanie i wstyd ze znowu się nie uda, możne dlatego że jak sie nie uda nie chce współczucia i głaskania No i nie udało się po raz 7.
W następnym cyklu zabieramy ostatniego mrozaka. Nie mam już nadziei. Moze nie powinnam tak pisać ale zabieram GO tylko z obowiązku i złapałam sie na tym ze żałuję że nie wzięłam 2 zarodków bo zaoszczędziłabym sobie kolejnego stresu i faszerowania się lekami.

Zaostrzenie Ustawy Antyaborcyjnej

NOTATKA!
Jestem wkurzona!
Od kilku dni walczę ze sobą, odchodzę od kompa, zajmuję ręce czym innym ale nie dam rady!!! Musze napisać!
Pomijając sprawę wiary lub jej braku, ustawę antyaborcyjną pisał jakiś bezmózg.
Ma obowiązywać całkowity zakaz aborcji na terenie naszego kraju.

Jeśli uda mi się zajść w ciążę i poronię… to mimo swojego bólu i cierpienia zostanę postawiona przed sąd, by udowadniać, że chciałam tego dziecka a jego strata nie była moją winą… Jeśli będę miała problem z donoszeniem ciąży i będę ronić, to za każdym razem będę musiała udowadniać, że nie zrobiłam nic złego.

Subskrybuje zawartość