Michal - blog

testowy wpis w nowych blogach

Adopcja (łac. adoptio), przysposobienie, usynowienie – forma przyjęcia do rodziny osoby obcej, stwarzająca stosunek podobny do pokrewieństwa. Przybranie dziecka (często w wieku dziecięcym) za swoje.
Spis treści

dwóch ojców na wesoło ;-)

z innej strony (www)

W ostatnim czasie (właściwie należało by napisać - od ostatniego mojego wpisu) pojawiło się kilka nowych (może) ciekawych stron internetowych poświęconych staraniom o dzieci i/lub dzieciom.

dla przyjaciół i znajomych królika ;-)

WOSP!

Dwóch ojców ...

Nowe blogi

No i pojawiły się nowe blogi. Pierwsza wersja jeszcze trochę \\"testowa\\". Po przeniesieniu ze środowiska testowego niestety nie wszystko działa jak należy, część linków prowadzi do serwera testowego i są jakieś problemy z identyfikacją sesji, ale mam nadzieję że za kilka godzin uporamy się z problemami. Komentarze bocianiej rodzinki, oczywiście cieplutkie i stymulujące do dalszej wytężonej pracy .
A to dopiero początek zmian na blogach i w kilku innych miejscach bociana...

pierwszy śnieg

Dzieci od tygodnia czekały na śnieg, co dzień pytały kiedy spadnie. Dziś wreszcie spadły z nieba pierwsze duże, białe płatki. Radaść była duża i taki też smutek, kiedy piętnaście minut później nie było po nich śladu...

:-(

Tydzień temu pojawił się w naszym domu mały kociak. Pojechałem z psem do weterynarza i wróciłem z dwoma zwierzakami. Nazwaliśmy go Figielek. Figielek rozstawił po kątach nasze zwierzaki, kotka Kropka wyprowadziła się na 3 dni na poddasze, a pies Balsa stracił posłanie. Figielek nie czuł przed nimi żadnego respektu, a nawet wydaje się ze bawiło go prychanie i przepędzanie naszych \\"starych\\" zwierzaków.
Dzieciaki zachwycone, kociak uwielbiał głaskanie i nie protestował gdy Karolinka nosiła go na rękach, a Filip tarmosił za ogonek czy kark.

Zdjęcia do "Olivi"

Wczoraj przyszła przesyłka ze zdjęciami z sesji do Olivi. Nawet nawet...
http://picasaweb.google.com/MichalD71/Olivia

Subskrybuje zawartość