Kala Kala - blog

Czekam

Postanowiłam za pomysłem pewnej bocianiej istotki zmienić tok myślenia.. Kończę z obwinianiem siebie, o to że nie wychodzi.. Zaczynam wierzyć, że moje dzieciątko czeka w kolejce, żeby zejść z Nieba na Ziemię..

sama..

Nawet nie miałam łez, żeby płakać.. a już zaczynałam żyć nadzieją i znowu się nie udało.. Nie mam słów, nie mam łez, nie mam siły.. zrezygnowana zaglądam tu ponownie. Widok dzieci boli coraz bardziej.. na ulicy odwracam wzrok w drugą stronę.. wiem że to okropne, ale boli coraz bardziej :( I to ciągłe pytanie zaprząta mi głowę.. DLACZEGO??

...

Wizyta kontrolna po laparoskopii zaliczona. Wszystko ok, śladu po polipie nie ma :) Szczęście chciało, że do lekarza trafiłam w najdogodniejszym dniu, więc od razu zdecydowaliśmy się na inseminację. Hmm.. to mój pierwszy raz.. W powrotnej drodze mąż zapytał mnie czy jestem zadowolona? A mnie tak głowa bolała, że emocjonalnie nie czułam nic.. nie byłam w stanie..
Teraz 2 tygodnie oczekiwań.. czy się udało? Czas pokaże.. nie żyję nadzieją, staram się o tym nie myśleć..

czy to działa?

Zastawiam się nad kupnem mikroskopu owulacyjnego, tylko nie wiem na ile to ma sens, czy one są tak skuteczne jak testy owulacyjne? stosujecie coś takiego? Jeśli są jakieś dobre sprawdzone, to proszę o radę jaki wybrać??

Dziewczyny z pokoju 61 ONIER z Polnej 31.07-02.08.12

Szukam kontaktu z dziewczynami, które były 31.07-02.08.2012 w pokoju 61 na ONIERze na Polnej :)

Czekam na cud!

Jestem na forum od dzisiaj :) W ubiegłym miesiącu zaczęłam "fachowo" podchodzić do nurtującego mnie od 5 lat problemu.. i Tak się udało że wizyty poleciały jedna po drugiej i od razu operacja.. Laparoskopia, histeroskopia, do tego od razu sprawdzenie drożności i usunięcie tego co " zawadza". Okazało się że mam polip i nie byłoby szansy na zajście w ciąże. Gdzieś czytałam że polip działa jak wkładka wewnątrzmaciczna i skutecznie blokuje zagnieżdżenie jajeczka. Minął miesiąc od akcji szpital, czuję się dobrze i czekam na kontrolną wizytę, no i pozwolenie na dalsze starania..

Subskrybuje zawartość