Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 lis 2016 16:15 

Dień Dobry!
Mam 36 lat. Lewy jajowód jest usunięty z powodu ciąży pozamacicznej przy której stwierdzono zaawansowaną endometriozę.3 lata temu miałam robioną laparoskopię, przy której prawego jajowodu nie udrożniono. W styczniu 2016 roku miałam robione hsg selektywne w Lublinie na którym nie dało się udrożnić jajowodu.Obecnie mam skierowanie na laparoskopowe udrożnienie prawego jajowodu ewentualnie plastyka tego jajowodu. In vitro odpada ze względów religijnych.Moje pytanie: jakie mam szanse ,na zajście w ciążę po laparoskopii i szanse na zdrowe dziecko ? czy endometrioza nie uszkodzi zarodka, dziecka? Z góry dziękuję i bardzo proszę o odpowiedź . Pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 20 gru 2016 00:33 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Endometrioza nie uszkadza zarodka, ale szanse na ciążę są bardzo małe- no cóż niektórzy mówią, że cuda się zdarzają.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]