Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 wrz 2016 10:55 

Witam serdecznie,
Jestem mama wesołego 5 latka dla którego zamarzyłam wspólnie z mężem o rodzeństwo. Niestety po 4 miesiącach starań udałam się do lekarza w celu poznania przyczyny. W zeszłym tygodniu usłyszałam wiadomość brzmiąca jak wyrok: niepłodność wtórna - niska rezerwa jajnikowa. Pani doktor stwierdziła ze moje szanse na naturalne poczęcie sa praktycznie zerowe i wysłała mnie do kliniki leczenia niepłodności na konsultacje w sprawie In vitro. Dodatkowo poinformowała mnie że mając 33 lata za 5-10 lat przejdę menopauzę z moimi wynikami.
Jestem w totalnej rozsypce, coś co było moim marzeniem nagle okazało się niemożliwe do spełnienia.

Prosze o informacje czy straciłam szanse na ciąze naturalnie?

Moje wyniki z 3 d.c
FSH- 6,75
LH - 5,32
Estradiol - 34,56
Prolaktyna - 15,32
AMH - 0,63

Progesteron z 21 d.c - 9,63
Endometrium 7mm
TSH - 1,39

Mam 33 lata byłam w ciazy 2 razy, pierwsza zakończona w 8 tc poronienie samoistne, druga po wspomaganiu Duphastonem zakończona w 40 tc - porod naturalny.

Prosze o pomoc, zupełnie nie wiem co robić jestem załamana.
pozdrawiam,
A.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 18 paź 2016 14:52 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Wyniki nie są złe, a jak badanie nasienia?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 25 paź 2016 15:57 

witam,

W tym tygodniu mąż będzie miał badanie nasienia. W miedzyczasie byłam u innego specjalisty który zalecił konsultacje w innej klinice i kazał brac Ovarin 2x1. DHEA 3X1 25mg oraz Q10 1x1.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 19 gru 2016 23:50 
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Wyniki badań są prawidłowe, ale faktycznie AMH jest niskie. Nie wiadomo jakie było wcześniej i należy wykonać za jakiś czas kolejne oznaczenie czy wartość nie zmienia się. I oczywiście pytanie o badanie nasienia.

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]