Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 91, 92, 93, 94, 95
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 lip 2018 01:27 

Witam, dziś mija 35 dc miesiączki brak od 7 dni a do tej pory bym mniejwiecej 28dc, urodziłam synka pod koniec stycznia. Zrobiłam betę lecz jej wynik wynosi 0,391 ... niemożliwe aby był to pierwszy tydzień ciąży ani nic bo ostatni raz stosunek odbył się 3 tygodnie temu z zabezpieczeniami, tylko takie się odbywają... czy jakimś cudem jest to ciąża? Czym spowodowany jest wynik? Od dwóch dni wymiotuje, testy z moczu wykazują gruba jedna kreskę i ani śladu po drugiej. Już sama nie wiem co myśleć.. brak ciąży pewny? A jednak wysoki wynik wg mnie? Co on może oznaczać? Jaka powinna być norma pół roku po porodzie ? I czemu akurat wyszło tyle? Od czego to zależy? I skąd ten brak miesiączki?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 13 lip 2018 07:12 
Awatar użytkownika

Kasia9222 pisze:
Witam, dziś mija 35 dc miesiączki brak od 7 dni a do tej pory bym mniejwiecej 28dc, urodziłam synka pod koniec stycznia. Zrobiłam betę lecz jej wynik wynosi 0,391 ... niemożliwe aby był to pierwszy tydzień ciąży ani nic bo ostatni raz stosunek odbył się 3 tygodnie temu z zabezpieczeniami, tylko takie się odbywają... czy jakimś cudem jest to ciąża? Czym spowodowany jest wynik? Od dwóch dni wymiotuje, testy z moczu wykazują gruba jedna kreskę i ani śladu po drugiej. Już sama nie wiem co myśleć.. brak ciąży pewny? A jednak wysoki wynik wg mnie? Co on może oznaczać? Jaka powinna być norma pół roku po porodzie ? I czemu akurat wyszło tyle? Od czego to zależy? I skąd ten brak miesiączki?

nie jesteś w ciąży
Twój wynik to 0 , reszta jest po przecinku
Źle chyba interprerujesz swój wynik jako 391
O ciąży można sugerować jeśli wynik jest od 5 wzwyż, u ciebie jest poniżej 5 więc brak ciąży
U mnie w 35 dc było 1350
Brak miesiączki jest normalny, skoro urodziłas w styczniu to jeszcze nie uregulowaly ci się cykle i mogą nie byc regularne co 28dni

Immunologia:Problem w CBA i limfocytach
Małżowa armia-2%prawidłowych
Gameta Gdynia:
1xIUI
2xICSI
Invimed Gdynia KD:
1xIMSI
1xCriotransfer
Przygotowania do AZ...
Naturalny cud 5.01.2018 urodziła się wyczekiwana córeczka Liliana

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 91, 92, 93, 94, 95

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]