Ogłoszenie!

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2031 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 24 lis 2018 10:59 

mam nadzieję, że u Moniki i jej dziecka jest wszystklo ok, trzymam kciuki.
dziewczyny, które brałyście ten lek encorton w ciąży, napiszcie jak możecie czy macie zdrowe dzieci po tym.
Moja ginekolog-endokrynolog przepisuje ten lek i twierdzi że jeszcze nie słyszała aby się komuś chore dziecko urodziło po tym leku, no ale to tylko jeden lekarz a wy chodzicie do wielu innych i jakie są ich i wasze doświadczenia, mnie po prostu strach obleciał, czy tym lekiem nie zaszkodzę dzidziusiowi....

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 lis 2018 14:33 

akrystof, brałam Enkorton do połowy ciąży, poród nadal przede mną (34 tc), jak na razie we wszystkich badaniach dziecko zdrowe. Wielu lekarzy zaleca steryd kobietom po utratach ciąż lub z niepowodzeniami implantacji. Tutaj na forum na pewno znajdziesz wiele mam po in vitro, których dzieci urodziły się zdrowe, choć steryd do transferu brały rutynowo a niektóre, na zalecenie immunologa znacznie dłużej. Najkrócej mówiąc, sterydy mają osłabić nasz ogranizm po to, by nie walczył z dzieckiem i nie odrzucił go. Cel jest na tyle ważny, że mimo ewentualnych skutków ubocznych dla nas, warto zaryzykować. Choć ja w sumie nie czułam po nim różnicy, a brałam w sumie około 5 miesięcy.
Jeśli lekarz zleca jakiś lek, to po to, by pomóc maluszkowi, nie zaszkodzić ;-) Także spokojnie, jeśli masz wskazania, bierz bez obaw.

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 lis 2018 18:51 

[Treść postu wymoderowano jako niezgodną z tematyką wątku]

Przypominam, że na luźne rozmowy, wzajemne wspieranie i trzymanie kciuków jest miejsce w dziale Pogadajmy o niepłodności lub w dziale Pogadajmy o ciąży
Posty niezwiązane z tematem będą moderowane

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 24 lis 2018 18:58 

[Treść postu wymoderowano jako niezgodą z tematyką forum]

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 29 lis 2018 20:09 

Witam, pomyliłam się i wzięłam encorton na wieczór bo zapomniałam że rano trzeba, czy zaszkodziłam dziecku? Co się stanie jak wieczorem on zostanie przyjęty, wiecie może..?

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: 06 sty 2019 15:36 
Awatar użytkownika

[Treść postu wymoderowano jako niezgodą z regulaminem forum]

Przeciwciała antykardiolipinowe IgG -dodatnie
ANA 1:160
04.10.2012 cb (5tc)(*)-(euthyrox, encorton, acard, clexane 0,4, utrogestan)
http://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2031 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]